Με τους: Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott

Μία από τις πιο αγαπημένες ιστορίες στον κόσμο, μία από τις κορυφαίες δημιουργίες της Disney στο κινούμενο σχέδιο, επιστρέφει αυτή τη φορά ως φαντασμαγορική live-action παραγωγή.Ένα πολύχρωμο ταξίδι γεμάτο μαγικές εικόνες, μουσική, τραγούδια, λαμπερές ερμηνείες, γέλιο και συναίσθημα με την υπογραφή της Disney.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 18:00 / 20:45
        • Παρασκευή - 14.06 18:00 / 20:45
        • Σάββατο - 15.06 18:00 / 20:45
        • Κυριακή - 16.06 18:00 / 20:45
        • Δευτέρα - 17.06 18:00 / 20:45
        • Τρίτη - 18.06 18:00 / 20:45
        • Τετάρτη - 19.06 18:00 / 20:45
      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 13.06 19:50
        • Παρασκευή - 14.06 19:50
        • Σάββατο - 15.06 19:50
        • Κυριακή - 16.06 19:50
        • Δευτέρα - 17.06 19:50
        • Τρίτη - 18.06 19:50
        • Τετάρτη - 19.06 19:50
      • Aίθουσα 16
        • Πέμπτη - 13.06 20:30
        • Παρασκευή - 14.06 20:30
        • Σάββατο - 15.06 20:30
        • Κυριακή - 16.06 20:30
        • Δευτέρα - 17.06 20:30
        • Τρίτη - 18.06 20:30
        • Τετάρτη - 19.06 20:30
      • Aίθουσα 17
        • Πέμπτη - 13.06 19:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:00
        • Σάββατο - 15.06 19:00
        • Κυριακή - 16.06 19:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:00
        • Τρίτη - 18.06 19:00
        • Τετάρτη - 19.06 19:00
      • Aίθουσα 18
        • Πέμπτη - 13.06 19:40 / 22:20
        • Παρασκευή - 14.06 19:40 / 22:20
        • Σάββατο - 15.06 19:40 / 22:20
        • Κυριακή - 16.06 19:40 / 22:20
        • Δευτέρα - 17.06 19:40 / 22:20
        • Τρίτη - 18.06 19:40 / 22:20
        • Τετάρτη - 19.06 19:40 / 22:20
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:20
        • Παρασκευή - 14.06 19:20
        • Σάββατο - 15.06 19:20
        • Κυριακή - 16.06 19:20
        • Δευτέρα - 17.06 19:20
        • Τρίτη - 18.06 19:20
        • Τετάρτη - 19.06 19:20
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 13.06 18:30 / 21:10
        • Παρασκευή - 14.06 18:30 / 21:10
        • Σάββατο - 15.06 18:30 / 21:10
        • Κυριακή - 16.06 18:30 / 21:10
        • Δευτέρα - 17.06 18:30 / 21:10
        • Τρίτη - 18.06 18:30 / 21:10
        • Τετάρτη - 19.06 18:30 / 21:10
    • ΟΝΕΙΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:45
        • Παρασκευή - 14.06 20:45
        • Σάββατο - 15.06 20:45
        • Κυριακή - 16.06 20:45
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:40
        • Παρασκευή - 14.06 19:40
        • Σάββατο - 15.06 16:40 / 19:40
        • Κυριακή - 16.06 16:40 / 19:40
        • Δευτέρα - 17.06 19:40
        • Τρίτη - 18.06 19:40
        • Τετάρτη - 19.06 19:40
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 13.06 18:40
        • Παρασκευή - 14.06 18:40
        • Σάββατο - 15.06 16:00 / 18:40
        • Κυριακή - 16.06 16:00 / 18:40
        • Δευτέρα - 17.06 18:40
        • Τρίτη - 18.06 18:40
        • Τετάρτη - 19.06 18:40
      • Aίθουσα 6
        • Σάββατο - 15.06 17:20
        • Κυριακή - 16.06 17:20
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 19:40
        • Παρασκευή - 14.06 19:40
        • Σάββατο - 15.06 17:00 / 19:40
        • Κυριακή - 16.06 17:00 / 19:40
        • Δευτέρα - 17.06 19:40
        • Τρίτη - 18.06 19:40
        • Τετάρτη - 19.06 19:40
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 18:45
        • Παρασκευή - 14.06 18:45
        • Σάββατο - 15.06 18:45
        • Κυριακή - 16.06 18:45
        • Δευτέρα - 17.06 18:45
        • Τρίτη - 18.06 18:45
        • Τετάρτη - 19.06 18:45
      • Aίθουσα 5
        • Σάββατο - 15.06 15:30
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 18:00
        • Παρασκευή - 14.06 18:00
        • Σάββατο - 15.06 18:00
        • Κυριακή - 16.06 18:00
        • Δευτέρα - 17.06 18:00
        • Τρίτη - 18.06 18:00
        • Τετάρτη - 19.06 18:00
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 17:50 / 22:10
        • Παρασκευή - 14.06 17:50 / 22:10
        • Σάββατο - 15.06 17:50 / 22:10
        • Κυριακή - 16.06 17:50 / 22:10
        • Δευτέρα - 17.06 17:50 / 22:10
        • Τρίτη - 18.06 17:50 / 22:10
        • Τετάρτη - 19.06 17:50 / 22:10
  • Βάρκιζα

    • ΒΑΡΚΙΖΑ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 15.06 18:30
        • Κυριακή - 16.06 18:30
  • Γέρακας

    • ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜ. ΚΙΝ.

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 21:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 17:45
        • Παρασκευή - 14.06 17:45
        • Σάββατο - 15.06 17:45
        • Κυριακή - 16.06 17:45
        • Δευτέρα - 17.06 17:45
        • Τρίτη - 18.06 17:45
        • Τετάρτη - 19.06 17:45
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 17:30
        • Παρασκευή - 14.06 17:30
        • Σάββατο - 15.06 17:30
        • Κυριακή - 16.06 17:30
        • Δευτέρα - 17.06 17:30
        • Τρίτη - 18.06 17:30
        • Τετάρτη - 19.06 17:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 18:20 / 20:55
        • Παρασκευή - 14.06 18:20 / 20:55
        • Σάββατο - 15.06 18:20 / 20:55
        • Κυριακή - 16.06 18:20 / 20:55
        • Δευτέρα - 17.06 18:20 / 20:55
        • Τρίτη - 18.06 18:20 / 20:55
        • Τετάρτη - 19.06 18:20 / 20:55
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 19:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:00
        • Σάββατο - 15.06 19:00
        • Κυριακή - 16.06 19:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:00
        • Τρίτη - 18.06 19:00
        • Τετάρτη - 19.06 19:00
  • Ηλιούπολη

  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 13.06 19:00 / 21:40
        • Παρασκευή - 14.06 19:00 / 21:40
        • Σάββατο - 15.06 19:00 / 21:40
        • Κυριακή - 16.06 19:00 / 21:40
        • Δευτέρα - 17.06 19:00 / 21:40
        • Τρίτη - 18.06 19:00 / 21:40
        • Τετάρτη - 19.06 19:00 / 21:40
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 13.06 19:30
        • Παρασκευή - 14.06 19:30
        • Σάββατο - 15.06 19:30
        • Κυριακή - 16.06 19:30
        • Δευτέρα - 17.06 19:30
        • Τρίτη - 18.06 19:30
        • Τετάρτη - 19.06 19:30
      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 13.06 18:30
        • Παρασκευή - 14.06 18:30
        • Σάββατο - 15.06 18:30
        • Κυριακή - 16.06 18:30
        • Δευτέρα - 17.06 18:30
        • Τρίτη - 18.06 18:30
        • Τετάρτη - 19.06 18:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 21:10
        • Παρασκευή - 14.06 21:10
        • Σάββατο - 15.06 21:10
        • Κυριακή - 16.06 21:10
        • Δευτέρα - 17.06 21:10
        • Τρίτη - 18.06 21:10
        • Τετάρτη - 19.06 21:10
      • Aίθουσα 7
        • Σάββατο - 15.06 17:10
        • Κυριακή - 16.06 17:10
        • Δευτέρα - 17.06 17:10
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 15.06 20:00
      • Aίθουσα 3
        • Σάββατο - 15.06 17:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 18:45
        • Παρασκευή - 14.06 18:45
        • Σάββατο - 15.06 18:45
        • Κυριακή - 16.06 18:45
        • Δευτέρα - 17.06 18:45
        • Τρίτη - 18.06 18:45
        • Τετάρτη - 19.06 18:45
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 13.06 18:15 / 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 18:15 / 21:00
        • Σάββατο - 15.06 18:15 / 21:00
        • Κυριακή - 16.06 18:15 / 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 18:15 / 21:00
        • Τρίτη - 18.06 18:15 / 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 18:15 / 21:00
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 13.06 18:30
        • Παρασκευή - 14.06 18:30
        • Σάββατο - 15.06 17:00 / 19:50
        • Κυριακή - 16.06 18:30
        • Δευτέρα - 17.06 18:30
        • Τρίτη - 18.06 18:30
        • Τετάρτη - 19.06 18:30
  • Κηφισιά

    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 18:15
        • Παρασκευή - 14.06 18:15
        • Σάββατο - 15.06 18:15
        • Κυριακή - 16.06 18:15
        • Δευτέρα - 17.06 18:15
        • Τρίτη - 18.06 18:15
        • Τετάρτη - 19.06 18:15
  • Λαύριο

  • Λούτσα

    • ΑΣΤΡΟΝ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 14.06 21:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 21:00
        • Τρίτη - 18.06 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 2
        • Σάββατο - 15.06 17:10
        • Κυριακή - 16.06 17:10
        • Δευτέρα - 17.06 17:10
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 13.06 17:30
        • Παρασκευή - 14.06 17:30
        • Δευτέρα - 17.06 17:30
        • Τρίτη - 18.06 17:30
        • Τετάρτη - 19.06 17:30
      • Aίθουσα 12
        • Σάββατο - 15.06 16:00 / 18:40
        • Κυριακή - 16.06 18:40
      • Aίθουσα 2
        • Σάββατο - 15.06 17:10
      • Aίθουσα 3
        • Σάββατο - 15.06 15:10
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 13.06 17:40 / 20:30
        • Παρασκευή - 14.06 17:40 / 20:30
        • Σάββατο - 15.06 17:40 / 20:30
        • Κυριακή - 16.06 17:40 / 20:30
        • Δευτέρα - 17.06 17:40 / 20:30
        • Τρίτη - 18.06 17:40 / 20:30
        • Τετάρτη - 19.06 17:40 / 20:30
      • Aίθουσα 7
        • Σάββατο - 15.06 15:00 / 18:00
        • Κυριακή - 16.06 18:00
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 13.06 19:10 / 21:50
        • Παρασκευή - 14.06 19:10 / 21:50
        • Σάββατο - 15.06 16:30 / 19:10 / 21:50
        • Κυριακή - 16.06 19:10 / 21:50
        • Δευτέρα - 17.06 19:10 / 21:50
        • Τρίτη - 18.06 19:10 / 21:50
        • Τετάρτη - 19.06 21:50
    • ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ "ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ"

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:45
        • Παρασκευή - 14.06 20:45
  • Νέο Ηράκλειο

  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:30
        • Παρασκευή - 14.06 19:30
        • Σάββατο - 15.06 19:30
        • Κυριακή - 16.06 19:30
        • Δευτέρα - 17.06 19:30
        • Τρίτη - 18.06 19:30
        • Τετάρτη - 19.06 19:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 20:40
        • Παρασκευή - 14.06 20:40
        • Σάββατο - 15.06 18:00 / 20:40
        • Κυριακή - 16.06 18:00 / 20:40
        • Δευτέρα - 17.06 18:00 / 20:40
        • Τρίτη - 18.06 20:40
        • Τετάρτη - 19.06 20:40
  • Νίκαια

  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 15.06 18:30
        • Κυριακή - 16.06 18:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:00
        • Σάββατο - 15.06 19:00
        • Κυριακή - 16.06 19:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:00
        • Τρίτη - 18.06 19:00
        • Τετάρτη - 19.06 19:00
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 18:00
        • Παρασκευή - 14.06 18:00
        • Σάββατο - 15.06 18:00
        • Κυριακή - 16.06 18:00
        • Δευτέρα - 17.06 18:00
        • Τρίτη - 18.06 18:00
        • Τετάρτη - 19.06 18:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 13.06 18:30 / 21:10
        • Παρασκευή - 14.06 18:30 / 21:10
        • Σάββατο - 15.06 18:30 / 21:10
        • Κυριακή - 16.06 18:30 / 21:10
        • Δευτέρα - 17.06 18:30 / 21:10
        • Τρίτη - 18.06 18:30 / 21:10
        • Τετάρτη - 19.06 18:30 / 21:10
  • Ραφήνα

  • Υμηττός

    • ΑΜΥΝΤΑΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:45
        • Παρασκευή - 14.06 20:45
        • Σάββατο - 15.06 20:45
        • Κυριακή - 16.06 20:45
        • Δευτέρα - 17.06 20:45
        • Τρίτη - 18.06 20:45
        • Τετάρτη - 19.06 20:45
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 4
        • Σάββατο - 15.06 18:30
        • Κυριακή - 16.06 18:30
  • Χαϊδάρι