Με τους: Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman

Η Ρέιτσελ έχει καθυστερήσει να πάει στη δουλειά. Είναι ήδη εκνευρισμένη πίσω από το τιμόνι της, όταν πέφτει πάνω σε έναν άγνωστο οδηγό με ψυχολογικά προβλήματα. Πολύ σύντομα, η Ρέιτσελ και οι άνθρωποι που αγαπά γίνονται ο στόχος αυτού του άντρα, που αποφασίζει να αφήσει το σημάδι του σε έναν κόσμο που τον αγνοεί, μέσα από διάφορα τρομαχτικά μαθήματα.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 15.10 21:30
        • Παρασκευή - 16.10 21:30
        • Σάββατο - 17.10 21:30
        • Κυριακή - 18.10 21:30
        • Δευτέρα - 19.10 21:30
        • Τρίτη - 20.10 21:30
        • Τετάρτη - 21.10 21:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 15.10 20:10 / 22:40
        • Παρασκευή - 16.10 20:10 / 22:40
        • Σάββατο - 17.10 20:10 / 22:40
        • Κυριακή - 18.10 20:10 / 22:40
        • Δευτέρα - 19.10 20:10 / 22:40
        • Τρίτη - 20.10 20:10 / 22:40
        • Τετάρτη - 21.10 20:10 / 22:40
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 15.10 20:50
        • Παρασκευή - 16.10 20:50
        • Σάββατο - 17.10 20:50
        • Κυριακή - 18.10 20:50
        • Δευτέρα - 19.10 20:50
        • Τρίτη - 20.10 20:50
        • Τετάρτη - 21.10 20:50
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:30 / 22:30
        • Παρασκευή - 16.10 20:30 / 22:30
        • Σάββατο - 17.10 20:30 / 22:30
        • Κυριακή - 18.10 20:30 / 22:30
        • Δευτέρα - 19.10 20:30 / 22:30
        • Τρίτη - 20.10 20:30 / 22:30
        • Τετάρτη - 21.10 20:30 / 22:30
  • Αγ. Παρασκευή

    • ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 21:00
        • Παρασκευή - 16.10 21:00
        • Σάββατο - 17.10 21:00
        • Κυριακή - 18.10 21:00
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 16.10 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 17.10 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 18.10 20:30 / 23:00
        • Δευτέρα - 19.10 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 20.10 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 21.10 20:30 / 23:00
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 15.10 22:00
        • Παρασκευή - 16.10 22:00
        • Σάββατο - 17.10 22:00
        • Κυριακή - 18.10 22:00
        • Δευτέρα - 19.10 22:00
        • Τρίτη - 20.10 22:00
        • Τετάρτη - 21.10 22:00
  • Αθήνα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:15 / 22:10
        • Παρασκευή - 16.10 20:15 / 22:10
        • Σάββατο - 17.10 20:15 / 22:10
        • Κυριακή - 18.10 20:15 / 22:10
        • Δευτέρα - 19.10 20:15 / 22:10
        • Τρίτη - 20.10 20:15 / 22:10
        • Τετάρτη - 21.10 20:15 / 22:10
    • ΙΝΤΕΑΛ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:30 / 22:20
        • Παρασκευή - 16.10 20:30 / 22:20
        • Σάββατο - 17.10 20:30 / 22:20
        • Κυριακή - 18.10 20:30 / 22:20
        • Δευτέρα - 19.10 20:30 / 22:20
        • Τρίτη - 20.10 20:30 / 22:20
        • Τετάρτη - 21.10 20:30 / 22:20
  • Αμπελοκήποι

    • ΑΝΕΣΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:30 / 21:30
        • Παρασκευή - 16.10 19:30 / 21:30
        • Σάββατο - 17.10 21:30
        • Κυριακή - 18.10 21:30
  • Αργυρούπολη

    • ΑΛΟΜΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 21:00
        • Παρασκευή - 16.10 21:00
        • Σάββατο - 17.10 21:00
        • Κυριακή - 18.10 21:00
        • Δευτέρα - 19.10 21:00
        • Τρίτη - 20.10 21:00
        • Τετάρτη - 21.10 21:00
  • Γαλάτσι

    • ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ - SUZUKI

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:45
        • Παρασκευή - 16.10 20:45
        • Σάββατο - 17.10 20:45
        • Κυριακή - 18.10 20:45
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:00 / 22:10
        • Παρασκευή - 16.10 20:00 / 22:10
        • Σάββατο - 17.10 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 18.10 20:00 / 22:10
        • Τετάρτη - 21.10 20:00 / 22:10
    • ΑΡΙΑΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:20 / 21:50
        • Παρασκευή - 16.10 20:20 / 21:50
        • Σάββατο - 17.10 20:50 / 22:20
        • Κυριακή - 18.10 20:50 / 22:20
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 15.10 19:40 / 22:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:40 / 22:00
        • Σάββατο - 17.10 19:40 / 22:00
        • Κυριακή - 18.10 19:40 / 22:00
        • Δευτέρα - 19.10 19:40 / 22:00
        • Τρίτη - 20.10 19:40 / 22:00
        • Τετάρτη - 21.10 19:40 / 22:00
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 15.10 20:00 / 22:00
        • Παρασκευή - 16.10 20:00 / 22:00
        • Σάββατο - 17.10 20:00 / 22:00
        • Κυριακή - 18.10 20:00 / 22:00
        • Δευτέρα - 19.10 20:00 / 22:00
        • Τρίτη - 20.10 20:00 / 22:00
        • Τετάρτη - 21.10 20:00 / 22:00
    • ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:45 / 21:15
        • Παρασκευή - 16.10 19:45 / 21:15
        • Σάββατο - 17.10 19:45 / 21:15
        • Κυριακή - 18.10 19:45 / 21:15
        • Δευτέρα - 19.10 19:45 / 21:15
        • Τρίτη - 20.10 19:45 / 21:15
        • Τετάρτη - 21.10 19:45 / 21:15
  • Κηφισιά

    • MΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 21:30
        • Παρασκευή - 16.10 21:30
        • Σάββατο - 17.10 21:30
        • Κυριακή - 18.10 21:30
  • Μαρούσι

    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 14
        • Πέμπτη - 15.10 21:30
        • Παρασκευή - 16.10 21:30
        • Σάββατο - 17.10 21:30
        • Κυριακή - 18.10 21:30
        • Δευτέρα - 19.10 21:30
        • Τρίτη - 20.10 21:30
        • Τετάρτη - 21.10 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 15.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 16.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 17.10 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 19.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 20.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 21.10 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 15.10 18:30 / 21:10
        • Παρασκευή - 16.10 18:30 / 21:10
        • Σάββατο - 17.10 18:30 / 21:10
        • Κυριακή - 18.10 18:30 / 21:10
        • Δευτέρα - 19.10 18:30 / 21:10
        • Τρίτη - 20.10 18:30 / 21:10
        • Τετάρτη - 21.10 18:30 / 21:10
  • Νέα Μάκρη

    • ΣΙΣΣΥ - Candia Strom

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:45 / 22:30
        • Παρασκευή - 16.10 20:45 / 22:30
        • Σάββατο - 17.10 20:45 / 22:30
        • Κυριακή - 18.10 20:45 / 22:30
        • Δευτέρα - 19.10 21:00
        • Τρίτη - 20.10 21:00
        • Τετάρτη - 21.10 21:00
  • Νέα Σμύρνη

    • ΦΙΛΙΠ ΔΗΜ. ΚΙΝΗΜ.

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 21:00
        • Παρασκευή - 16.10 21:00
        • Σάββατο - 17.10 21:00
        • Κυριακή - 18.10 21:00
        • Δευτέρα - 19.10 21:00
        • Τρίτη - 20.10 21:00
        • Τετάρτη - 21.10 21:00
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 18:15 / 20:15 / 22:20
        • Παρασκευή - 16.10 18:15 / 20:15 / 22:20
        • Σάββατο - 17.10 18:15 / 20:15 / 22:20
        • Κυριακή - 18.10 18:15 / 20:15 / 22:20
        • Δευτέρα - 19.10 18:15 / 20:15 / 22:20
        • Τρίτη - 20.10 18:15 / 20:15 / 22:20
        • Τετάρτη - 21.10 18:15 / 20:15 / 22:20
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 15.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 16.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 17.10 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 19.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 20.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 21.10 20:00 / 22:30
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 15.10 19:20 / 22:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:20 / 22:00
        • Σάββατο - 17.10 19:20 / 22:00
        • Κυριακή - 18.10 19:20 / 22:00
        • Δευτέρα - 19.10 19:20 / 22:00
        • Τρίτη - 20.10 19:20 / 22:00
        • Τετάρτη - 21.10 19:20 / 22:00
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 15.10 21:30
        • Παρασκευή - 16.10 21:30
        • Σάββατο - 17.10 21:30
        • Κυριακή - 18.10 21:30
        • Δευτέρα - 19.10 21:30
        • Τρίτη - 20.10 21:30
        • Τετάρτη - 21.10 21:30
    • ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:30
        • Παρασκευή - 16.10 20:30
        • Σάββατο - 17.10 20:30
        • Κυριακή - 18.10 20:30
        • Δευτέρα - 19.10 20:30
        • Τρίτη - 20.10 20:30
        • Τετάρτη - 21.10 20:30
  • Παλλήνη

    • ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 21:45
        • Παρασκευή - 16.10 22:00
        • Σάββατο - 17.10 22:00
        • Κυριακή - 18.10 22:00
        • Δευτέρα - 19.10 21:45
        • Τρίτη - 20.10 21:45
  • Παπάγου

    • ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 21:15
        • Παρασκευή - 16.10 21:15
        • Σάββατο - 17.10 21:15
        • Κυριακή - 18.10 21:15
        • Δευτέρα - 19.10 21:15
        • Τρίτη - 20.10 21:15
        • Τετάρτη - 21.10 21:15
  • Πατήσια

    • ΛΙΛΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:10 / 22:00
        • Παρασκευή - 16.10 20:40 / 22:15
        • Σάββατο - 17.10 20:40 / 22:15
        • Κυριακή - 18.10 20:40 / 22:15
  • Πόρτο Ράφτη

    • AΛΕΞ - CINEMA

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:45
        • Παρασκευή - 16.10 20:45
        • Σάββατο - 17.10 20:45
        • Κυριακή - 18.10 20:45
  • Σαρωνίδα

    • ΚΟΡΑΛΙ Cinemax

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 21:30
        • Παρασκευή - 16.10 21:30
        • Σάββατο - 17.10 22:30
        • Κυριακή - 18.10 21:30
        • Δευτέρα - 19.10 21:30
        • Τρίτη - 20.10 21:30
        • Τετάρτη - 21.10 21:30
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:15 / 22:15
        • Παρασκευή - 16.10 20:15 / 22:15
        • Σάββατο - 17.10 20:15 / 22:15
        • Κυριακή - 18.10 20:15 / 22:15
        • Δευτέρα - 19.10 20:15 / 22:15
        • Τρίτη - 20.10 20:15 / 22:15
        • Τετάρτη - 21.10 20:15 / 22:15
    • ΑΙΓΛΗ (ΘΕΡΙΝΟΣ)

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 20:45
        • Παρασκευή - 16.10 20:45
        • Σάββατο - 17.10 20:45
        • Κυριακή - 18.10 20:45
        • Δευτέρα - 19.10 20:45
        • Τρίτη - 20.10 20:45
        • Τετάρτη - 21.10 20:45
  • Χαϊδάρι