Με τους: Linda Cardellini, Raymond Cruz, Marisol Ramirez

Παραβλέποντας την προειδοποίηση μιας προβληματικής μητέρας που είναι ύποπτη για παιδική παρενόχληση, μία κοινωνική λειτουργός και τα μικρά παιδιά της σύντομα θα βρεθούν σε μια τρομακτική, υπερφυσική σφαίρα. Η μόνη τους ελπίδα να επιβιώσουν από τη θανατηφόρα οργή της Γιορόνα είναι ένας απογοητευμένος ιερέας, που προσπαθεί να κρατήσει μακριά το κακό υιοθετώντας τις δικές τους μυστικιστικές τακτικές.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 12
        • Τετάρτη - 24.04 17:50 / 20:10 / 22:20
      • Aίθουσα 13
        • Πέμπτη - 18.04 19:50 / 22:00
        • Παρασκευή - 19.04 00:10 / 19:50 / 22:00
        • Σάββατο - 20.04 00:10 / 19:50 / 22:00
        • Κυριακή - 21.04 00:10 / 19:50 / 22:00
        • Δευτέρα - 22.04 00:10 / 19:50 / 22:00
        • Τρίτη - 23.04 00:10 / 19:50 / 22:00
        • Τετάρτη - 24.04 00:10
      • Aίθουσα 20
        • Πέμπτη - 18.04 19:20 / 21:30 / 23:40
        • Παρασκευή - 19.04 19:20 / 21:30 / 23:40
        • Σάββατο - 20.04 19:20 / 21:30 / 23:40
        • Κυριακή - 21.04 19:20 / 21:30 / 23:40
        • Δευτέρα - 22.04 19:20 / 21:30 / 23:40
        • Τρίτη - 23.04 19:20 / 21:30 / 23:40
      • Aίθουσα 5
        • Τετάρτη - 24.04 21:00 / 23:10
      • Aίθουσα 6
        • Τετάρτη - 24.04 21:30 / 23:40
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 18.04 18:50 / 21:00 / 23:10
        • Παρασκευή - 19.04 18:50 / 21:00 / 23:10
        • Σάββατο - 20.04 18:50 / 21:00 / 23:10
        • Κυριακή - 21.04 18:50 / 21:00 / 23:10
        • Δευτέρα - 22.04 18:50 / 21:00 / 23:10
        • Τρίτη - 23.04 18:50 / 21:00 / 23:10
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 21:40
        • Παρασκευή - 19.04 21:40
        • Σάββατο - 20.04 21:40
        • Κυριακή - 21.04 21:40
        • Δευτέρα - 22.04 21:40
        • Τρίτη - 23.04 21:40
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 20:20 / 22:20
        • Παρασκευή - 19.04 20:20 / 22:20
        • Σάββατο - 20.04 20:20 / 22:20
        • Κυριακή - 21.04 20:20 / 22:20
        • Δευτέρα - 22.04 20:20 / 22:20
        • Τρίτη - 23.04 20:20 / 22:20
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 21:00 / 23:00
        • Παρασκευή - 19.04 21:00 / 23:00
        • Σάββατο - 20.04 21:00 / 23:00
        • Κυριακή - 21.04 21:00 / 23:00
        • Δευτέρα - 22.04 21:00 / 23:00
        • Τρίτη - 23.04 21:00 / 23:00
      • Aίθουσα 7
        • Τετάρτη - 24.04 21:20
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:30 / 22:40
        • Παρασκευή - 19.04 20:30 / 22:40
        • Σάββατο - 20.04 20:30 / 22:40
        • Κυριακή - 21.04 20:30 / 22:40
        • Δευτέρα - 22.04 20:30 / 22:40
        • Τρίτη - 23.04 20:30 / 22:40
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Παρασκευή - 19.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Σάββατο - 20.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Κυριακή - 21.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Δευτέρα - 22.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Τρίτη - 23.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Τετάρτη - 24.04 21:00 / 23:10
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 19:30 / 21:45
        • Παρασκευή - 19.04 19:30 / 21:45
        • Σάββατο - 20.04 19:30 / 21:45
        • Κυριακή - 21.04 19:30 / 21:45
        • Δευτέρα - 22.04 19:30 / 21:45
        • Τρίτη - 23.04 19:30 / 21:45
      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 22:45
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 20:45 / 23:00
        • Παρασκευή - 19.04 20:45 / 23:00
        • Σάββατο - 20.04 20:45 / 23:00
        • Κυριακή - 21.04 20:45 / 23:00
        • Δευτέρα - 22.04 20:45 / 23:00
        • Τρίτη - 23.04 20:45 / 23:00
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:20 / 22:20
        • Παρασκευή - 19.04 20:20 / 22:20
        • Σάββατο - 20.04 20:20 / 22:20
        • Κυριακή - 21.04 20:20 / 22:20
        • Δευτέρα - 22.04 20:20 / 22:20
        • Τρίτη - 23.04 20:20 / 22:20
  • Αιγάλεω

    • ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 22:30
        • Σάββατο - 20.04 22:30
        • Κυριακή - 21.04 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 22:30
        • Τρίτη - 23.04 22:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 20:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:30
        • Σάββατο - 20.04 20:30
        • Κυριακή - 21.04 20:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:30
        • Τρίτη - 23.04 20:30
        • Τετάρτη - 24.04 22:30
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:20 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:20 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 20:20 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 20:20 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:20 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 20:20 / 22:30
      • Aίθουσα 3
        • Τετάρτη - 24.04 20:10 / 22:10
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 20.04 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 21.04 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:15
      • Aίθουσα 3
        • Τετάρτη - 24.04 20:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 21:20 / 23:30
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:10
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:10
        • Σάββατο - 20.04 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 21.04 20:00 / 22:10
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:10
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:10
      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 21:20
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 21:00 / 23:10
        • Παρασκευή - 19.04 21:00 / 23:10
        • Σάββατο - 20.04 21:00 / 23:10
        • Κυριακή - 21.04 21:00 / 23:10
        • Δευτέρα - 22.04 21:00 / 23:10
        • Τρίτη - 23.04 21:00 / 23:10
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 18.04 22:40
        • Παρασκευή - 19.04 22:40
        • Σάββατο - 20.04 22:40
        • Κυριακή - 21.04 22:40
        • Δευτέρα - 22.04 22:40
        • Τρίτη - 23.04 22:40
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 21:00
        • Παρασκευή - 19.04 21:00
        • Σάββατο - 20.04 21:00
        • Κυριακή - 21.04 21:00
        • Δευτέρα - 22.04 21:00
        • Τρίτη - 23.04 21:00
      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 18.04 20:20 / 22:40
        • Παρασκευή - 19.04 20:20 / 22:40
        • Σάββατο - 20.04 20:20 / 22:40
        • Κυριακή - 21.04 20:20
        • Δευτέρα - 22.04 20:20
        • Τρίτη - 23.04 20:20
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 22:00
        • Παρασκευή - 19.04 22:00
        • Σάββατο - 20.04 22:00
        • Κυριακή - 21.04 22:00
        • Δευτέρα - 22.04 22:00
        • Τρίτη - 23.04 22:00
      • Aίθουσα 7
        • Τετάρτη - 24.04 20:20 / 22:40
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 19:10
        • Παρασκευή - 19.04 19:10
        • Σάββατο - 20.04 19:10
        • Κυριακή - 21.04 19:10
        • Δευτέρα - 22.04 19:10
        • Τρίτη - 23.04 19:10
      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 18.04 23:00
        • Παρασκευή - 19.04 23:00
        • Σάββατο - 20.04 23:00
        • Κυριακή - 21.04 23:00
        • Δευτέρα - 22.04 23:00
        • Τρίτη - 23.04 23:00
      • Aίθουσα 3
        • Τετάρτη - 24.04 21:00 / 23:20
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 20:30 / 22:40
        • Παρασκευή - 19.04 20:30 / 22:40
        • Σάββατο - 20.04 20:30 / 22:40
        • Κυριακή - 21.04 20:30 / 22:40
        • Δευτέρα - 22.04 20:30 / 22:40
        • Τρίτη - 23.04 20:30 / 22:40
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 18.04 21:40
        • Παρασκευή - 19.04 00:00 / 21:40
        • Σάββατο - 20.04 00:00 / 21:40
        • Κυριακή - 21.04 00:00 / 21:40
        • Δευτέρα - 22.04 00:00 / 21:40
        • Τρίτη - 23.04 00:00 / 21:40
        • Τετάρτη - 24.04 00:00
      • Aίθουσα 8
        • Τετάρτη - 24.04 20:00 / 22:10
        • Πέμπτη - 25.04 00:20
  • Καλλιθέα

    • ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ New Star Art Cinema

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 20:30 / 22:15
        • Παρασκευή - 19.04 20:30 / 22:15
        • Σάββατο - 20.04 20:30 / 22:15
        • Κυριακή - 21.04 20:30 / 22:15
        • Δευτέρα - 22.04 20:30 / 22:15
        • Τρίτη - 23.04 20:30 / 22:15
        • Τετάρτη - 24.04 20:30 / 22:15
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 1
        • Τετάρτη - 24.04 19:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 20.04 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 21.04 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:15
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 10
        • Τετάρτη - 24.04 18:50 / 21:00 / 23:10
      • Aίθουσα 14
        • Παρασκευή - 19.04 20:45 / 23:00
        • Σάββατο - 20.04 20:45 / 23:00
        • Κυριακή - 21.04 20:45 / 23:00
        • Δευτέρα - 22.04 20:45 / 23:00
        • Τρίτη - 23.04 20:45 / 23:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 19:40 / 21:50
        • Παρασκευή - 19.04 00:10 / 19:40 / 21:50
        • Σάββατο - 20.04 00:10 / 19:40 / 21:50
        • Κυριακή - 21.04 00:10 / 19:40 / 21:50
        • Δευτέρα - 22.04 00:10 / 19:40 / 21:50
        • Τρίτη - 23.04 00:10 / 19:40 / 21:50
        • Τετάρτη - 24.04 00:10
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 18:10 / 20:20 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 18:10 / 20:20 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 18:10 / 20:20 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 18:10 / 20:20 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 18:10 / 20:20 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 18:10 / 20:20 / 22:30
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 21:00 / 23:30
        • Παρασκευή - 19.04 21:00 / 23:30
        • Σάββατο - 20.04 21:00 / 23:30
        • Κυριακή - 21.04 21:00 / 23:30
        • Δευτέρα - 22.04 21:00 / 23:30
        • Τρίτη - 23.04 21:00 / 23:30
      • Aίθουσα 9
        • Τετάρτη - 24.04 20:10 / 22:20
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:30 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:30 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 20:30 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 20:30 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:30 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 20:30 / 22:30
      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 22:30
  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:10
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:10
        • Σάββατο - 20.04 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 21.04 20:00 / 22:10
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:10
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:10
      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 18.04 21:00 / 23:10
        • Παρασκευή - 19.04 21:00
        • Σάββατο - 20.04 21:00 / 23:10
        • Κυριακή - 21.04 21:00
        • Δευτέρα - 22.04 21:00 / 23:10
        • Τρίτη - 23.04 21:00 / 23:10
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 22:40
        • Παρασκευή - 19.04 22:40
        • Σάββατο - 20.04 22:40
        • Κυριακή - 21.04 22:40
        • Δευτέρα - 22.04 22:40
        • Τρίτη - 23.04 22:40
        • Τετάρτη - 24.04 20:40 / 22:40
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 18.04 21:30
        • Παρασκευή - 19.04 21:30
        • Σάββατο - 20.04 21:30
        • Κυριακή - 21.04 21:30
        • Δευτέρα - 22.04 21:30
        • Τρίτη - 23.04 21:30
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 20:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:30
        • Σάββατο - 20.04 20:30
        • Κυριακή - 21.04 20:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:30
        • Τρίτη - 23.04 20:30
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Παρασκευή - 19.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Σάββατο - 20.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Κυριακή - 21.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Δευτέρα - 22.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Τρίτη - 23.04 19:30 / 21:40 / 23:45
        • Τετάρτη - 24.04 23:50
      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 19:45 / 22:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 20:45 / 22:50
        • Παρασκευή - 19.04 20:45 / 22:50
        • Σάββατο - 20.04 20:45 / 22:50
        • Κυριακή - 21.04 20:45 / 22:50
        • Δευτέρα - 22.04 20:45 / 22:50
        • Τρίτη - 23.04 20:45 / 22:50
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 19:30 / 21:50
        • Πέμπτη - 25.04 00:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 20:30 / 22:40
        • Παρασκευή - 19.04 20:30 / 22:40
        • Σάββατο - 20.04 20:30 / 22:40
        • Κυριακή - 21.04 20:30 / 22:40
        • Δευτέρα - 22.04 20:30 / 22:40
        • Τρίτη - 23.04 20:30 / 22:40
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 19:20 / 21:40
        • Παρασκευή - 19.04 00:00 / 19:20 / 21:40
        • Σάββατο - 20.04 00:00 / 19:20 / 21:40
        • Κυριακή - 21.04 00:00 / 19:20 / 21:40
        • Δευτέρα - 22.04 00:00 / 19:20 / 21:40
        • Τρίτη - 23.04 00:00 / 19:20 / 21:40
        • Τετάρτη - 24.04 00:00
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 18.04 20:40 / 22:50
        • Παρασκευή - 19.04 20:40 / 22:50
        • Σάββατο - 20.04 20:40 / 22:50
        • Κυριακή - 21.04 20:40 / 22:50
        • Δευτέρα - 22.04 20:40 / 22:50
        • Τρίτη - 23.04 20:40 / 22:50
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 3
        • Τετάρτη - 24.04 20:40 / 22:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 20:30 / 22:15
        • Παρασκευή - 19.04 20:30 / 22:15
        • Σάββατο - 20.04 20:30 / 22:15
        • Κυριακή - 21.04 20:30 / 22:15
        • Δευτέρα - 22.04 20:30 / 22:15
        • Τρίτη - 23.04 20:30 / 22:15
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 20:30 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:30 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 20:30 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 20:30 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:30 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 20:30 / 22:30
        • Τετάρτη - 24.04 20:30 / 22:30
  • Χαλκίδα

    • ΜΑΓΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:10 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:10 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 20:10 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 20:10 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:10 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 20:10 / 22:30