Με τους: David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane

Ο Hellboy επιστρέφει από την κόλαση στην Αγγλία, όπου πρέπει να νικήσει την παντοδύναμη μάγισσα Νίμουε, σύντροφο του Μέρλιν και γνωστή ως «Βασίλισσα του Αίματος» ή «Κυρά της Λίμνης» από τον μύθο του Αρθούρου.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 18.04 18:50 / 21:20 / 23:50
        • Παρασκευή - 19.04 18:50 / 21:20 / 23:50
        • Σάββατο - 20.04 16:20 / 18:50 / 21:20 / 23:50
        • Κυριακή - 21.04 16:20 / 18:50 / 21:20 / 23:50
        • Δευτέρα - 22.04 16:20 / 18:50 / 21:20 / 23:50
        • Τρίτη - 23.04 16:20 / 18:50 / 21:20 / 23:50
      • Aίθουσα 3
        • Τετάρτη - 24.04 20:30
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 18.04 22:10
        • Παρασκευή - 19.04 22:10
        • Σάββατο - 20.04 22:10
        • Κυριακή - 21.04 22:10
        • Δευτέρα - 22.04 22:10
        • Τρίτη - 23.04 22:10
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 18.04 22:50
        • Παρασκευή - 19.04 22:50
        • Σάββατο - 20.04 22:50
        • Κυριακή - 21.04 22:50
        • Δευτέρα - 22.04 22:50
        • Τρίτη - 23.04 22:50
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 20:10
        • Παρασκευή - 19.04 20:10
        • Σάββατο - 20.04 20:10
        • Κυριακή - 21.04 20:10
        • Δευτέρα - 22.04 20:10
        • Τρίτη - 23.04 20:10
        • Τετάρτη - 24.04 23:20
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 20:50
        • Παρασκευή - 19.04 20:50
        • Σάββατο - 20.04 20:50
        • Κυριακή - 21.04 20:50
        • Δευτέρα - 22.04 20:50
        • Τρίτη - 23.04 20:50
  • Αθήνα

    • ODEON ΟΠΕΡΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 21:40
        • Παρασκευή - 19.04 21:40
        • Σάββατο - 20.04 21:40
        • Κυριακή - 21.04 21:40
        • Δευτέρα - 22.04 21:40
        • Τρίτη - 23.04 21:40
        • Τετάρτη - 24.04 21:40
    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 22:45
        • Παρασκευή - 19.04 22:45
        • Σάββατο - 20.04 22:45
        • Κυριακή - 21.04 22:45
        • Δευτέρα - 22.04 22:45
        • Τρίτη - 23.04 22:45
  • Γλυφάδα

    • NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 21:10
        • Παρασκευή - 19.04 21:10
        • Σάββατο - 20.04 21:10
        • Κυριακή - 21.04 21:10
        • Δευτέρα - 22.04 21:10
        • Τρίτη - 23.04 21:10
        • Τετάρτη - 24.04 21:10
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 23:00
        • Παρασκευή - 19.04 23:00
        • Σάββατο - 20.04 23:00
        • Κυριακή - 21.04 23:00
        • Δευτέρα - 22.04 23:00
        • Τρίτη - 23.04 23:00
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 23:20
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:30
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 18.04 21:20
        • Παρασκευή - 19.04 21:20
        • Σάββατο - 20.04 21:20
        • Κυριακή - 21.04 21:20
        • Δευτέρα - 22.04 21:20
        • Τρίτη - 23.04 21:20
      • Aίθουσα 6
        • Τετάρτη - 24.04 22:20
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 22:30
        • Κυριακή - 21.04 20:00
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:30
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 20:15 / 23:00
        • Παρασκευή - 19.04 20:15 / 23:00
        • Σάββατο - 20.04 20:15 / 23:00
        • Κυριακή - 21.04 20:15 / 23:00
        • Δευτέρα - 22.04 20:15 / 23:00
        • Τρίτη - 23.04 20:15 / 23:00
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 21:30
        • Παρασκευή - 19.04 21:30
        • Σάββατο - 20.04 21:30
        • Κυριακή - 21.04 21:30
        • Δευτέρα - 22.04 21:30
        • Τρίτη - 23.04 21:30
        • Τετάρτη - 24.04 16:10
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 18.04 19:50 / 22:20
        • Παρασκευή - 19.04 19:50 / 22:20
        • Σάββατο - 20.04 19:50 / 22:20
        • Κυριακή - 21.04 19:50 / 22:20
        • Δευτέρα - 22.04 19:50 / 22:20
        • Τρίτη - 23.04 19:50 / 22:20
  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 20:20
        • Παρασκευή - 19.04 20:20
        • Σάββατο - 20.04 20:20
        • Κυριακή - 21.04 20:20
        • Δευτέρα - 22.04 20:20
        • Τρίτη - 23.04 20:20
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 18.04 21:40
        • Παρασκευή - 19.04 21:40
        • Σάββατο - 20.04 21:40
        • Κυριακή - 21.04 21:40
        • Δευτέρα - 22.04 21:40
        • Τρίτη - 23.04 21:40
        • Τετάρτη - 24.04 21:40
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 23:30
        • Παρασκευή - 19.04 23:30
        • Σάββατο - 20.04 23:30
        • Κυριακή - 21.04 23:30
        • Δευτέρα - 22.04 23:30
        • Τρίτη - 23.04 23:30
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 20:50
        • Παρασκευή - 19.04 20:50
        • Σάββατο - 20.04 20:50
        • Κυριακή - 21.04 20:50
        • Δευτέρα - 22.04 20:50
        • Τρίτη - 23.04 20:50