Με τους: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz

Ο Άρθουρ δουλεύει ως κλόουν το πρωί και ως stand up κωμικός τα βράδια. Πολύ γρήγορα συνειδητοποιεί ότι ο περίγελος είναι ο ίδιος και όχι αυτά που λέει ή κάνει. Το ανεξέλεγκτο γέλιο του που ξεσπά τις λάθος στιγμές, αποδεικνύει ότι αδυνατεί να συντονιστεί με το κοινό του. Κι όσο προσπαθεί να ελέγξει την κατάσταση τόσο περισσότερο γελοιοποιείται και αφήνει τον εαυτό του εκτεθειμένο, ακόμα και σε περιστατικά βίας.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 17.10 22:50
        • Παρασκευή - 18.10 22:50
        • Σάββατο - 19.10 22:50
        • Κυριακή - 20.10 22:50
        • Δευτέρα - 21.10 22:50
        • Τρίτη - 22.10 22:50
        • Τετάρτη - 23.10 22:50
      • Aίθουσα 13
        • Πέμπτη - 17.10 17:40 / 20:30 / 23:10
        • Παρασκευή - 18.10 17:40 / 20:30 / 23:10
        • Σάββατο - 19.10 17:40 / 20:30 / 23:10
        • Κυριακή - 20.10 17:40 / 20:30 / 23:10
        • Δευτέρα - 21.10 17:40 / 20:30 / 23:10
        • Τρίτη - 22.10 17:40 / 20:30 / 23:10
        • Τετάρτη - 23.10 17:40 / 20:30 / 23:10
      • Aίθουσα 15
        • Πέμπτη - 17.10 18:50 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 00:10 / 16:10 / 18:50 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 00:10 / 16:10 / 18:50 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Πέμπτη - 24.10 00:10
      • Aίθουσα 19
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:40
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:40
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:40
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:40
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:40
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:40
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:40
      • Aίθουσα 20
        • Πέμπτη - 17.10 21:00 / 23:40
        • Παρασκευή - 18.10 21:00 / 23:40
        • Σάββατο - 19.10 21:00 / 23:40
        • Κυριακή - 20.10 21:00 / 23:40
        • Δευτέρα - 21.10 21:00 / 23:40
        • Τρίτη - 22.10 21:00 / 23:40
        • Τετάρτη - 23.10 21:00 / 23:40
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 17.10 19:30 / 22:10
        • Παρασκευή - 18.10 19:30 / 22:10
        • Σάββατο - 19.10 19:30 / 22:10
        • Κυριακή - 20.10 19:30 / 22:10
        • Δευτέρα - 21.10 19:30 / 22:10
        • Τρίτη - 22.10 19:30 / 22:10
        • Τετάρτη - 23.10 19:30 / 22:10
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 17.10 21:40
        • Παρασκευή - 18.10 21:40
        • Σάββατο - 19.10 00:20 / 21:40
        • Κυριακή - 20.10 00:20 / 21:40
        • Δευτέρα - 21.10 21:40
        • Τρίτη - 22.10 21:40
        • Τετάρτη - 23.10 21:40
        • Πέμπτη - 24.10 00:20
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 17.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 17:10 / 19:50 / 22:30
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:50 / 22:20
        • Παρασκευή - 18.10 19:50 / 22:20
        • Σάββατο - 19.10 19:50 / 22:20
        • Κυριακή - 20.10 19:50 / 22:20
        • Δευτέρα - 21.10 19:50 / 22:20
        • Τρίτη - 22.10 19:50 / 22:20
        • Τετάρτη - 23.10 19:50 / 22:20
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 17.10 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 18.10 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 19.10 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 20.10 20:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 22.10 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 23.10 20:30 / 23:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 17.10 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 21:30
        • Σάββατο - 19.10 21:30
        • Κυριακή - 20.10 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 21:30
        • Τρίτη - 22.10 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 21:30
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 17.10 18:40
        • Παρασκευή - 18.10 18:40
        • Σάββατο - 19.10 18:40
        • Κυριακή - 20.10 18:40
        • Δευτέρα - 21.10 18:40
        • Τρίτη - 22.10 18:40
        • Τετάρτη - 23.10 18:40
  • Αγ. Ανάργυροι

  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 18:40 / 21:15 / 23:50
        • Παρασκευή - 18.10 18:40 / 21:15 / 23:50
        • Σάββατο - 19.10 18:40 / 21:15 / 23:50
        • Κυριακή - 20.10 18:40 / 21:15 / 23:50
        • Δευτέρα - 21.10 18:40 / 21:15 / 23:50
        • Τρίτη - 22.10 18:40 / 21:15 / 23:50
        • Τετάρτη - 23.10 18:40 / 21:15 / 23:50
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:40
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:40
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:40
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:40
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:40
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:40
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:40
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 17.10 21:50
        • Παρασκευή - 18.10 21:50
        • Σάββατο - 19.10 21:50
        • Κυριακή - 20.10 21:50
        • Δευτέρα - 21.10 21:50
        • Τρίτη - 22.10 21:50
        • Τετάρτη - 23.10 21:50
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 17.10 20:40 / 23:15
        • Παρασκευή - 18.10 20:40 / 23:15
        • Σάββατο - 19.10 20:40 / 23:15
        • Κυριακή - 20.10 20:40 / 23:15
        • Δευτέρα - 21.10 20:40 / 23:15
        • Τρίτη - 22.10 20:40 / 23:15
        • Τετάρτη - 23.10 20:40 / 23:15
  • Αθήνα

    • ODEON ΟΠΕΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 17:20 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 17:20 / 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:30
    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 22:00
        • Σάββατο - 19.10 22:00
        • Κυριακή - 20.10 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 22:00
        • Τρίτη - 22.10 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 22:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 17:30
        • Παρασκευή - 18.10 17:30
        • Σάββατο - 19.10 17:30
        • Κυριακή - 20.10 17:30
        • Δευτέρα - 21.10 17:30
        • Τρίτη - 22.10 17:30
        • Τετάρτη - 23.10 17:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 19:00 / 21:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 17.10 23:00
        • Παρασκευή - 18.10 23:00
        • Σάββατο - 19.10 23:00
        • Κυριακή - 20.10 23:00
        • Δευτέρα - 21.10 23:00
        • Τρίτη - 22.10 23:00
        • Τετάρτη - 23.10 23:00
    • ΑΕΛΛΩ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:30
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 17:55 / 20:15 / 22:35
        • Παρασκευή - 18.10 17:55 / 20:15 / 22:35
        • Σάββατο - 19.10 17:55 / 20:15 / 22:35
        • Κυριακή - 20.10 17:55 / 20:15 / 22:35
        • Τρίτη - 22.10 22:35
        • Τετάρτη - 23.10 17:55 / 20:15 / 22:35
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 21:55
        • Παρασκευή - 18.10 21:55
        • Σάββατο - 19.10 21:55
        • Κυριακή - 20.10 21:55
        • Τρίτη - 22.10 19:45
        • Τετάρτη - 23.10 21:55
    • ΕΚΡΑΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 21:00
        • Παρασκευή - 18.10 20:20 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 20:20 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 20:20 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 21:00
        • Τρίτη - 22.10 21:00
        • Τετάρτη - 23.10 21:00
    • ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 17:00 / 19:10 / 21:20 / 23:30
        • Παρασκευή - 18.10 17:00 / 19:10 / 21:20 / 23:30
        • Σάββατο - 19.10 17:00 / 19:10 / 21:20 / 23:30
        • Κυριακή - 20.10 17:00 / 19:10 / 21:20 / 23:30
        • Δευτέρα - 21.10 17:00 / 19:10 / 21:20 / 23:30
        • Τρίτη - 22.10 17:00 / 19:10 / 21:20 / 23:30
        • Τετάρτη - 23.10 17:00 / 19:10 / 21:20 / 23:30
    • ΠΤΙ ΠΑΛΑΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 17:50 / 20:10 / 22:25
        • Παρασκευή - 18.10 17:50 / 20:10 / 22:25
        • Σάββατο - 19.10 17:50 / 20:10 / 22:25
        • Κυριακή - 20.10 17:50 / 20:10 / 22:25
        • Δευτέρα - 21.10 17:50 / 20:10 / 22:25
        • Τρίτη - 22.10 17:50 / 20:10 / 22:25
        • Τετάρτη - 23.10 17:50 / 20:10 / 22:25
    • ΤΡΙΑΝΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 18.10 00:00
        • Σάββατο - 19.10 00:00
        • Κυριακή - 20.10 00:00
        • Δευτέρα - 21.10 00:00
        • Τρίτη - 22.10 00:00
        • Τετάρτη - 23.10 00:00
  • Αιγάλεω

    • ΚΙΝΗΜΑΤΟΘΕΑΤΡΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ-ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 18:00 / 20:15 / 22:30
  • Ανω Γλυφάδα

    • ΜΑΡΙΛΕΝΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 21:10
        • Παρασκευή - 18.10 21:10
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:10
  • Βάρκιζα

    • ΒΑΡΚΙΖΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 19.10 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 20.10 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 22.10 19:30 / 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:30 / 22:00
    • ΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:15 / 22:15
        • Παρασκευή - 18.10 20:15 / 22:15
        • Σάββατο - 19.10 20:15 / 22:15
        • Κυριακή - 20.10 20:15 / 22:15
  • Γλυφάδα

    • NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 22:20
        • Παρασκευή - 18.10 22:20
        • Σάββατο - 19.10 22:20
        • Κυριακή - 20.10 22:20
        • Δευτέρα - 21.10 22:20
        • Τρίτη - 22.10 22:20
        • Τετάρτη - 23.10 22:20
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:25
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:25
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:25
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:25
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:25
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:25
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:25
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 22:50
        • Παρασκευή - 18.10 22:50
        • Σάββατο - 19.10 22:50
        • Κυριακή - 20.10 22:50
        • Δευτέρα - 21.10 22:50
        • Τρίτη - 22.10 22:50
        • Τετάρτη - 23.10 22:50
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 21:25
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 21:25
        • Σάββατο - 19.10 19:00 / 21:25
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 21:25
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 21:25
        • Τρίτη - 22.10 19:00 / 21:25
        • Τετάρτη - 23.10 19:00 / 21:25
  • Δάφνη

    • ΑΤΛΑΝΤΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 17:30 / 20:00 / 22:30
    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 19:00 / 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 18:15 / 20:45 / 23:15
        • Παρασκευή - 18.10 18:15 / 20:45 / 23:15
        • Σάββατο - 19.10 18:15 / 20:45 / 23:15
        • Κυριακή - 20.10 18:15 / 20:45 / 23:15
        • Δευτέρα - 21.10 18:15 / 20:45 / 23:15
        • Τρίτη - 22.10 18:15 / 20:45 / 23:15
        • Τετάρτη - 23.10 18:15 / 20:45 / 23:15
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:30
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Πέμπτη - 24.10 00:00
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 17.10 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 18.10 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 19.10 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 20.10 18:00 / 20:30
        • Δευτέρα - 21.10 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 22.10 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 23.10 18:00 / 20:30 / 23:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 17.10 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 22:00
        • Σάββατο - 19.10 22:00
        • Κυριακή - 20.10 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 22:00
        • Τρίτη - 22.10 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 22:00
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 21:30
        • Σάββατο - 19.10 21:30
        • Κυριακή - 20.10 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 21:30
        • Τρίτη - 22.10 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 21:30
      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 17.10 21:00
        • Παρασκευή - 18.10 21:00
        • Σάββατο - 19.10 21:00
        • Κυριακή - 20.10 21:00
        • Δευτέρα - 21.10 21:00
        • Τρίτη - 22.10 21:00
        • Τετάρτη - 23.10 21:00
      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 17.10 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 22:00
        • Σάββατο - 19.10 22:00
        • Κυριακή - 20.10 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 22:00
        • Τρίτη - 22.10 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 22:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 17.10 19:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:00
        • Σάββατο - 19.10 19:00
        • Κυριακή - 20.10 19:00
        • Δευτέρα - 21.10 19:00
        • Τρίτη - 22.10 19:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:00
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 17.10 20:10 / 22:40
        • Παρασκευή - 18.10 20:10 / 22:40
        • Σάββατο - 19.10 20:10 / 22:40
        • Κυριακή - 20.10 20:10
        • Δευτέρα - 21.10 20:10 / 22:40
        • Τρίτη - 22.10 20:10 / 22:40
        • Τετάρτη - 23.10 20:10 / 22:40
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 17.10 20:45 / 23:20
        • Παρασκευή - 18.10 20:45 / 23:20
        • Σάββατο - 19.10 20:45 / 23:20
        • Κυριακή - 20.10 20:45 / 23:20
        • Δευτέρα - 21.10 20:45 / 23:20
        • Τρίτη - 22.10 20:45 / 23:20
        • Τετάρτη - 23.10 20:45 / 23:20
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 17.10 18:40 / 21:20
        • Παρασκευή - 18.10 00:00 / 18:40 / 21:20
        • Σάββατο - 19.10 00:00 / 18:40 / 21:20
        • Κυριακή - 20.10 00:00 / 18:40 / 21:20
        • Δευτέρα - 21.10 00:00 / 18:40 / 21:20
        • Τρίτη - 22.10 00:00 / 18:40 / 21:20
        • Τετάρτη - 23.10 00:00 / 18:40 / 21:20
        • Πέμπτη - 24.10 00:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 17.10 20:30 / 23:10
        • Παρασκευή - 18.10 20:30 / 23:10
        • Σάββατο - 19.10 20:30 / 23:10
        • Κυριακή - 20.10 20:30 / 23:10
        • Δευτέρα - 21.10 20:30 / 23:10
        • Τρίτη - 22.10 20:30 / 23:10
        • Τετάρτη - 23.10 20:30 / 23:10
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 22:00
        • Σάββατο - 19.10 19:00 / 22:00
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 22:00
        • Τρίτη - 22.10 19:00 / 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:00 / 22:00
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 17.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 17:10 / 19:50 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 17:10 / 19:50 / 22:30
    • ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 18:50 / 21:00
        • Παρασκευή - 18.10 18:50 / 21:00 / 23:10
        • Σάββατο - 19.10 21:00 / 23:10
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 21:10
        • Δευτέρα - 21.10 18:50 / 21:10
        • Τρίτη - 22.10 18:50 / 21:10
        • Τετάρτη - 23.10 18:50 / 21:10
  • Κάτω Πατήσια

    • ΟΣΚΑΡ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:10
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:10
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:10
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:10
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:10
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:10
  • Καλλιθέα

    • ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ New Star Art Cinema

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:45 / 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:45 / 22:00
        • Σάββατο - 19.10 19:45 / 22:00
        • Κυριακή - 20.10 19:45 / 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 19:45 / 22:00
        • Τρίτη - 22.10 19:45 / 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:45 / 22:00
  • Κεραμεικός

    • ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΛΑΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 21:30
        • Σάββατο - 19.10 21:30
        • Κυριακή - 20.10 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 21:30
        • Τρίτη - 22.10 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Δευτέρα - 21.10 19:00
        • Τρίτη - 22.10 19:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:00
  • Κηφισιά

    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:30
    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 3

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 19:00 / 21:30
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:40
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:40
        • Σάββατο - 19.10 17:00 / 20:00 / 22:40
        • Κυριακή - 20.10 17:00 / 20:00 / 22:40
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:40
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:40
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:40
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 17.10 16:00 / 18:40 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 00:15 / 16:00 / 18:40 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 00:15 / 13:20 / 16:00 / 18:40 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 00:15 / 13:20 / 16:00 / 18:40 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 00:15 / 16:00 / 18:40 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 00:15 / 16:00 / 18:40 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 00:15 / 16:00 / 18:40 / 21:30
        • Πέμπτη - 24.10 00:15
      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 17.10 16:40 / 19:10 / 21:50
        • Παρασκευή - 18.10 16:40 / 19:10 / 21:50
        • Σάββατο - 19.10 14:00 / 16:40 / 19:10 / 21:50
        • Κυριακή - 20.10 14:00 / 16:40 / 19:10 / 21:50
        • Δευτέρα - 21.10 16:40 / 19:10 / 21:50
        • Τρίτη - 22.10 16:40 / 19:10 / 21:50
        • Τετάρτη - 23.10 16:40 / 19:10 / 21:50
      • Aίθουσα 13
        • Πέμπτη - 17.10 19:20 / 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:20 / 22:00
        • Σάββατο - 19.10 21:50
        • Κυριακή - 20.10 19:20 / 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 19:20 / 22:00
        • Τρίτη - 22.10 19:20 / 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:20 / 22:00
      • Aίθουσα 14
        • Πέμπτη - 17.10 20:20 / 23:00
        • Παρασκευή - 18.10 20:20 / 23:00
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:40
        • Κυριακή - 20.10 20:20 / 23:00
        • Δευτέρα - 21.10 20:20 / 23:00
        • Τρίτη - 22.10 20:20 / 23:00
        • Τετάρτη - 23.10 20:20 / 23:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 15:15 / 17:50 / 20:30 / 23:10
        • Παρασκευή - 18.10 15:15 / 17:50 / 20:30 / 23:10
        • Σάββατο - 19.10 12:30 / 15:15 / 17:50 / 20:30 / 23:10
        • Κυριακή - 20.10 12:30 / 15:15 / 17:50 / 20:30 / 23:10
        • Δευτέρα - 21.10 15:15 / 17:50 / 20:30 / 23:10
        • Τρίτη - 22.10 15:15 / 17:50 / 20:30 / 23:10
        • Τετάρτη - 23.10 15:15 / 17:50 / 20:30 / 23:10
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 17.10 19:30 / 22:10
        • Παρασκευή - 18.10 19:30 / 22:10
        • Σάββατο - 19.10 19:30 / 22:10
        • Κυριακή - 20.10 21:00 / 23:40
        • Δευτέρα - 21.10 19:30 / 22:10
        • Τρίτη - 22.10 19:30 / 22:10
        • Τετάρτη - 23.10 19:30 / 22:10
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 17.10 21:00 / 23:50
        • Παρασκευή - 18.10 21:00 / 23:50
        • Σάββατο - 19.10 21:00 / 23:50
        • Κυριακή - 20.10 19:30 / 22:20
        • Δευτέρα - 21.10 21:00 / 23:50
        • Τρίτη - 22.10 21:00 / 23:50
        • Τετάρτη - 23.10 21:00 / 23:50
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:40
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:40
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:40
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:40
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:40
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:40
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:40
    • ΔΙΑΝΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:20 / 22:40
        • Παρασκευή - 18.10 20:20 / 22:40
        • Σάββατο - 19.10 20:20 / 22:40
        • Κυριακή - 20.10 20:20 / 22:40
        • Δευτέρα - 21.10 20:20 / 22:40
        • Τρίτη - 22.10 20:20 / 22:40
        • Τετάρτη - 23.10 20:20 / 22:40
  • Νέα Μάκρη

    • ΣΙΣΣΥ - Candia Strom

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 21:15
        • Παρασκευή - 18.10 21:15
        • Σάββατο - 19.10 21:15
        • Κυριακή - 20.10 21:15
        • Δευτέρα - 21.10 21:15
        • Τρίτη - 22.10 21:15
        • Τετάρτη - 23.10 21:15
  • Νέα Σμύρνη

    • ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 19:00 / 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 22:30
        • Σάββατο - 19.10 22:30
        • Κυριακή - 20.10 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 22:30
        • Τρίτη - 22.10 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 22:30
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 18:00 / 20:30 / 22:45
        • Παρασκευή - 18.10 18:00 / 20:30 / 22:45
        • Σάββατο - 19.10 18:00 / 20:30 / 22:45
        • Κυριακή - 20.10 18:00 / 20:30 / 22:45
        • Δευτέρα - 21.10 18:00 / 20:30 / 22:45
        • Τρίτη - 22.10 18:00 / 20:30 / 22:45
        • Τετάρτη - 23.10 18:00 / 20:30 / 22:45
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 17.10 22:45
        • Παρασκευή - 18.10 22:45
        • Σάββατο - 19.10 22:45
        • Κυριακή - 20.10 22:45
        • Δευτέρα - 21.10 22:45
        • Τρίτη - 22.10 22:45
        • Τετάρτη - 23.10 22:45
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 17.10 19:30 / 22:10
        • Παρασκευή - 18.10 19:30 / 22:10
        • Σάββατο - 19.10 19:30 / 22:10
        • Κυριακή - 20.10 19:30 / 22:10
        • Δευτέρα - 21.10 19:30 / 22:10
        • Τρίτη - 22.10 19:30 / 22:10
        • Τετάρτη - 23.10 19:30 / 22:10
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 17.10 18:30 / 21:10 / 23:50
        • Παρασκευή - 18.10 18:30 / 21:10 / 23:50
        • Σάββατο - 19.10 18:30 / 21:10 / 23:50
        • Κυριακή - 20.10 18:30 / 21:10 / 23:50
        • Δευτέρα - 21.10 18:30 / 21:10 / 23:50
        • Τρίτη - 22.10 18:30 / 21:10 / 23:50
        • Τετάρτη - 23.10 18:30 / 21:10 / 23:50
  • Παλαιό Φάληρο

    • CINERAMA

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 21:45
        • Παρασκευή - 18.10 21:45
        • Σάββατο - 19.10 21:45
        • Κυριακή - 20.10 21:45
        • Δευτέρα - 21.10 21:45
        • Τρίτη - 22.10 21:45
        • Τετάρτη - 23.10 21:45
    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:10 / 23:00
        • Παρασκευή - 18.10 20:10 / 23:00
        • Σάββατο - 19.10 20:10 / 23:00
        • Κυριακή - 20.10 20:10 / 23:00
        • Δευτέρα - 21.10 20:10 / 23:00
        • Τρίτη - 22.10 20:10 / 23:00
        • Τετάρτη - 23.10 20:10 / 23:00
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 17.10 18:20 / 21:00 / 23:40
        • Παρασκευή - 18.10 18:20 / 21:00 / 23:40
        • Σάββατο - 19.10 18:20 / 21:00 / 23:40
        • Κυριακή - 20.10 18:20 / 21:00 / 23:40
        • Δευτέρα - 21.10 18:20 / 21:00 / 23:40
        • Τρίτη - 22.10 18:20 / 21:00 / 23:40
        • Τετάρτη - 23.10 18:20 / 21:00 / 23:40
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 17.10 19:10 / 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:10 / 22:00
        • Σάββατο - 19.10 19:10 / 22:00
        • Κυριακή - 20.10 19:10 / 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 19:10 / 22:00
        • Τρίτη - 22.10 19:10 / 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:10 / 22:00
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 17.10 20:20 / 23:00
        • Παρασκευή - 18.10 20:20 / 23:00
        • Σάββατο - 19.10 20:20 / 23:00
        • Κυριακή - 20.10 20:20 / 23:00
        • Δευτέρα - 21.10 20:20 / 23:00
        • Τρίτη - 22.10 20:20 / 23:00
        • Τετάρτη - 23.10 20:20 / 23:00
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 17.10 19:20 / 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:20 / 22:00
        • Σάββατο - 19.10 19:20 / 22:00
        • Κυριακή - 20.10 19:20 / 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 19:20 / 22:00
        • Τρίτη - 22.10 19:20 / 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 19:20 / 22:00
  • Παλλήνη

    • ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:15 / 22:15
        • Παρασκευή - 18.10 20:15 / 22:15
        • Σάββατο - 19.10 20:15 / 22:15
        • Κυριακή - 20.10 20:15 / 22:15
        • Δευτέρα - 21.10 20:15 / 22:15
        • Τρίτη - 22.10 20:15 / 22:15
        • Τετάρτη - 23.10 20:15 / 22:15
  • Πειραιάς

    • ΖΕΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:30
        • Σάββατο - 19.10 20:30
        • Κυριακή - 20.10 20:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:30
        • Τρίτη - 22.10 20:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:30
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:15 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 19:15 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 19:15 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 19:15 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 19:15 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 19:15 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 19:15 / 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:15 / 22:30
  • Πλάκα

    • ΣΙΝΕ ΠΑΡΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 19.10 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 20.10 19:30 / 22:00
  • Σαλαμίνα

    • ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 22:00
        • Παρασκευή - 18.10 22:00
        • Σάββατο - 19.10 22:00
        • Κυριακή - 20.10 22:00
        • Δευτέρα - 21.10 22:00
        • Τρίτη - 22.10 22:00
        • Τετάρτη - 23.10 22:00
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 17.10 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 21:30
        • Σάββατο - 19.10 21:30
        • Κυριακή - 20.10 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 21:30
        • Τρίτη - 22.10 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 21:30
  • Χαϊδάρι

    • ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤ. ΚΙΝ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 18.10 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 19.10 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 20.10 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 21.10 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 22.10 20:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 23.10 20:00 / 22:15
  • Χολαργός

    • ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 17.10 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 18.10 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 19.10 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 20.10 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 21.10 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 22.10 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 23.10 19:00 / 21:30