Με τους: Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair, Josephine Langford

Η Τέσα είναι πρότυπο φοιτήτριας, υπεύθυνη κόρη και πιστή στον αγαπημένο της. Καθώς διανύει το πρώτο εξάμηνο στο κολέγιο, νωρίζει τον μυστηριώδη Χάρντιν Σκοτ. Ο εκκολαπτόμενος αυτός "επαναστάτης" της θέτει υπό αμφισβήτηση όλα όσα πίστευε μέχρι πριν ως δεδομένα και της αλλάζει την κοσμοθεωρία της, άρα και τη ζωή της.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 14
        • Τετάρτη - 24.04 16:00 / 18:30 / 21:00
      • Aίθουσα 15
        • Πέμπτη - 18.04 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 19.04 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 20.04 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 21.04 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 22.04 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 23.04 00:00 / 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 24.04 00:00
      • Aίθουσα 19
        • Τετάρτη - 24.04 20:20 / 22:50
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 20:10 / 22:40
        • Παρασκευή - 19.04 20:10 / 22:40
        • Σάββατο - 20.04 20:10 / 22:40
        • Κυριακή - 21.04 20:10 / 22:40
        • Δευτέρα - 22.04 20:10 / 22:40
        • Τρίτη - 23.04 20:10 / 22:40
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 18:30 / 21:00 / 23:30
        • Παρασκευή - 19.04 18:30 / 21:00 / 23:30
        • Σάββατο - 20.04 16:00 / 18:30 / 21:00 / 23:30
        • Κυριακή - 21.04 16:00 / 18:30 / 21:00 / 23:30
        • Δευτέρα - 22.04 16:00 / 18:30 / 21:00 / 23:30
        • Τρίτη - 23.04 16:00 / 18:30 / 21:00 / 23:30
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 17:10 / 19:40 / 22:10
        • Παρασκευή - 19.04 17:10 / 19:40 / 22:10
        • Σάββατο - 20.04 17:10 / 19:40 / 22:10
        • Κυριακή - 21.04 17:10 / 19:40 / 22:10
        • Δευτέρα - 22.04 17:10 / 19:40 / 22:10
        • Τρίτη - 23.04 17:10 / 19:40 / 22:10
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 18:10
        • Παρασκευή - 19.04 18:10
        • Σάββατο - 20.04 18:10
        • Κυριακή - 21.04 18:10
        • Δευτέρα - 22.04 18:10
        • Τρίτη - 23.04 18:10
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 21:30
        • Παρασκευή - 19.04 21:30
        • Σάββατο - 20.04 21:30
        • Κυριακή - 21.04 21:30
        • Δευτέρα - 22.04 21:30
        • Τρίτη - 23.04 21:30
        • Τετάρτη - 24.04 16:40
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 19:50 / 22:10
        • Παρασκευή - 19.04 19:50 / 22:10
        • Σάββατο - 20.04 19:50 / 22:10
        • Κυριακή - 21.04 19:50 / 22:10
        • Δευτέρα - 22.04 19:50 / 22:10
        • Τρίτη - 23.04 19:50 / 22:10
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 18:30
        • Παρασκευή - 19.04 18:30
        • Σάββατο - 20.04 18:30
        • Κυριακή - 21.04 18:30
        • Δευτέρα - 22.04 18:30
        • Τρίτη - 23.04 18:30
      • Aίθουσα 4
        • Τετάρτη - 24.04 18:00 / 20:30
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 20:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 17:40 / 20:00
        • Παρασκευή - 19.04 17:40 / 20:00
        • Σάββατο - 20.04 17:40 / 20:00
        • Κυριακή - 21.04 17:40 / 20:00
        • Δευτέρα - 22.04 17:40 / 20:00
        • Τρίτη - 23.04 17:40 / 20:00
  • Βάρκιζα

    • ΒΑΡΚΙΖΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 20:15
        • Παρασκευή - 19.04 20:15
        • Σάββατο - 20.04 20:15
        • Κυριακή - 21.04 20:15
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 18:00 / 20:10
        • Παρασκευή - 19.04 18:00 / 20:10
        • Σάββατο - 20.04 18:00 / 20:10
        • Κυριακή - 21.04 18:00 / 20:10
        • Δευτέρα - 22.04 18:00 / 20:10
        • Τρίτη - 23.04 18:00 / 20:10
        • Τετάρτη - 24.04 18:00
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 20:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:30
        • Σάββατο - 20.04 20:30
        • Κυριακή - 21.04 20:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:30
        • Τρίτη - 23.04 20:30
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 18.04 18:30
        • Παρασκευή - 19.04 18:30
        • Σάββατο - 20.04 18:30
        • Κυριακή - 21.04 18:30
        • Δευτέρα - 22.04 18:30
        • Τρίτη - 23.04 18:30
        • Τετάρτη - 24.04 18:30
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 19.04 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 20.04 17:00 / 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 21.04 17:00 / 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 22.04 17:00 / 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 23.04 17:00 / 19:30 / 22:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 21:20
        • Παρασκευή - 19.04 21:20
        • Σάββατο - 20.04 21:20
        • Κυριακή - 21.04 21:20
        • Δευτέρα - 22.04 21:20
        • Τρίτη - 23.04 21:20
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 19.04 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 20.04 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 21.04 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Δευτέρα - 22.04 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 23.04 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 24.04 17:10
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 19:20 / 21:50
        • Παρασκευή - 19.04 19:20 / 21:50
        • Σάββατο - 20.04 19:20 / 21:50
        • Κυριακή - 21.04 19:20 / 21:50
        • Δευτέρα - 22.04 19:20 / 21:50
        • Τρίτη - 23.04 19:20 / 21:50
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 19:50 / 22:10
        • Παρασκευή - 19.04 19:50 / 22:10
        • Σάββατο - 20.04 19:50 / 22:10
        • Κυριακή - 21.04 19:50 / 22:10
        • Δευτέρα - 22.04 19:50 / 22:10
        • Τρίτη - 23.04 19:50 / 22:10
        • Τετάρτη - 24.04 19:50 / 22:10
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 18:20 / 20:40 / 23:00
        • Παρασκευή - 19.04 18:20 / 20:40
        • Σάββατο - 20.04 16:00 / 18:20 / 20:40 / 23:00
        • Κυριακή - 21.04 16:00 / 18:20 / 20:40
        • Δευτέρα - 22.04 16:00 / 18:20 / 20:40
        • Τρίτη - 23.04 16:00 / 18:20 / 20:40
        • Τετάρτη - 24.04 18:20 / 20:40
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 1
        • Τετάρτη - 24.04 20:40
      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 18.04 20:30
        • Παρασκευή - 19.04 20:30
        • Σάββατο - 20.04 20:30
        • Κυριακή - 21.04 20:30
        • Δευτέρα - 22.04 20:30
        • Τρίτη - 23.04 20:30
      • Aίθουσα 2
        • Τετάρτη - 24.04 19:20 / 21:40
        • Πέμπτη - 25.04 00:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 19:50 / 22:10
        • Παρασκευή - 19.04 19:50 / 22:10
        • Σάββατο - 20.04 19:50 / 22:10
        • Κυριακή - 21.04 19:50 / 22:10
        • Δευτέρα - 22.04 19:50 / 22:10
        • Τρίτη - 23.04 19:50 / 22:10
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 18:40 / 21:00 / 23:20
        • Παρασκευή - 19.04 18:40 / 21:00 / 23:20
        • Σάββατο - 20.04 13:30 / 16:10 / 18:40 / 21:00 / 23:20
        • Κυριακή - 21.04 13:30 / 16:10 / 18:40 / 21:00 / 23:20
        • Δευτέρα - 22.04 13:30 / 16:10 / 18:40 / 21:00 / 23:20
        • Τρίτη - 23.04 13:30 / 16:10 / 18:40 / 21:00 / 23:20
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 2
        • Σάββατο - 20.04 17:30
        • Κυριακή - 21.04 17:30
        • Δευτέρα - 22.04 17:30
        • Τρίτη - 23.04 17:30
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 18.04 17:10 / 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 19.04 17:10 / 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 20.04 17:10 / 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 21.04 17:10 / 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 22.04 17:10 / 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 23.04 17:10 / 19:30 / 22:00
      • Aίθουσα 13
        • Παρασκευή - 19.04 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 20.04 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 21.04 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 22.04 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 23.04 19:30 / 22:00
      • Aίθουσα 3
        • Τετάρτη - 24.04 21:20 / 23:40
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 18.04 21:15 / 23:40
        • Παρασκευή - 19.04 21:15 / 23:40
        • Σάββατο - 20.04 21:15 / 23:40
        • Κυριακή - 21.04 21:15 / 23:40
        • Δευτέρα - 22.04 21:15 / 23:40
        • Τρίτη - 23.04 21:15 / 23:40
      • Aίθουσα 6
        • Τετάρτη - 24.04 13:20 / 15:50 / 18:10 / 20:30 / 22:50
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 18.04 15:30 / 18:00 / 20:30 / 22:50
        • Παρασκευή - 19.04 15:30 / 18:00 / 20:30 / 22:50
        • Σάββατο - 20.04 13:00 / 15:30 / 18:00 / 20:30 / 22:50
        • Κυριακή - 21.04 13:00 / 15:30 / 18:00 / 20:30 / 22:50
        • Δευτέρα - 22.04 13:00 / 15:30 / 18:00 / 20:30 / 22:50
        • Τρίτη - 23.04 13:00 / 15:30 / 18:00 / 20:30 / 22:50
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 20:00
        • Παρασκευή - 19.04 20:00
        • Σάββατο - 20.04 20:00
        • Κυριακή - 21.04 20:00
        • Δευτέρα - 22.04 20:00
        • Τρίτη - 23.04 20:00
  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 18:20
        • Παρασκευή - 19.04 18:20
        • Σάββατο - 20.04 18:20
        • Κυριακή - 21.04 18:20
        • Τρίτη - 23.04 18:20
      • Aίθουσα 4
        • Τετάρτη - 24.04 21:50
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 18.04 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 22:30
        • Σάββατο - 20.04 22:30
        • Κυριακή - 21.04 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 22:30
        • Τρίτη - 23.04 22:30
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 18.04 21:10
        • Παρασκευή - 19.04 21:10
        • Σάββατο - 20.04 21:10
        • Κυριακή - 21.04 21:10
        • Δευτέρα - 22.04 21:10
        • Τρίτη - 23.04 21:10
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 19:00
        • Παρασκευή - 19.04 19:00
        • Σάββατο - 20.04 19:00
        • Κυριακή - 21.04 19:00
        • Δευτέρα - 22.04 19:00
        • Τρίτη - 23.04 19:00
        • Τετάρτη - 24.04 18:30 / 20:50
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 18.04 20:00 / 22:20
        • Παρασκευή - 19.04 20:00 / 22:20
        • Σάββατο - 20.04 20:00 / 22:20
        • Κυριακή - 21.04 20:00 / 22:20
        • Δευτέρα - 22.04 20:00 / 22:20
        • Τρίτη - 23.04 20:00 / 22:20
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 18:40 / 21:10 / 23:40
        • Παρασκευή - 19.04 18:40 / 21:10 / 23:40
        • Σάββατο - 20.04 18:40 / 21:10 / 23:40
        • Κυριακή - 21.04 18:40 / 21:10 / 23:40
        • Δευτέρα - 22.04 18:40 / 21:10 / 23:40
        • Τρίτη - 23.04 18:40 / 21:10 / 23:40
      • Aίθουσα 3
        • Τετάρτη - 24.04 16:30
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 18.04 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 19.04 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 20.04 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 21.04 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 22.04 15:10 / 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 23.04 15:10 / 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 24.04 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 18.04 19:30
        • Παρασκευή - 19.04 19:30
        • Σάββατο - 20.04 19:30
        • Κυριακή - 21.04 19:30
        • Δευτέρα - 22.04 19:30
        • Τρίτη - 23.04 19:30
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 18.04 18:30 / 20:30
        • Παρασκευή - 19.04 18:30 / 20:30
        • Σάββατο - 20.04 18:30 / 20:30
        • Κυριακή - 21.04 18:30 / 20:30
        • Δευτέρα - 22.04 18:30 / 20:30
        • Τρίτη - 23.04 18:30 / 20:30
        • Τετάρτη - 24.04 18:00
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 18.04 22:00
        • Παρασκευή - 19.04 22:00
        • Σάββατο - 20.04 22:00
        • Κυριακή - 21.04 22:00
        • Δευτέρα - 22.04 22:00
        • Τρίτη - 23.04 22:00
      • Aίθουσα 4
        • Τετάρτη - 24.04 20:00
  • Χολαργός

    • ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 18.04 19:30
        • Παρασκευή - 19.04 19:30
        • Σάββατο - 20.04 19:30
        • Κυριακή - 21.04 19:30
        • Δευτέρα - 22.04 19:30
        • Τρίτη - 23.04 19:30