Με τους: Timothée Chalamet, Rebecca Hall, Elle Fanning

Ο Γκάτσμπι και η Άσλεϊ ετοιμάζονται να περάσουν ένα ρομαντικό σαββατοκύριακο στη Νέα Υόρκη, όμως τα σχέδιά τους θα ανατραπούν όταν η Άσλεϊ αναλαμβάνει να πάρει συνέντευξη από τον σκηνοθέτη Ρόλαντ Πόλαρντ. Οι δυο τους αναγκάζονται να πάρουν διαφορετικούς δρόμους και ο καθένας γνωρίζει καινούργια πρόσωπα και ζει απίστευτες περιπέτειες.

Πού παίζεται

  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 12.09 19:30
        • Παρασκευή - 13.09 19:30
        • Σάββατο - 14.09 19:30
        • Κυριακή - 15.09 19:30
        • Δευτέρα - 16.09 19:30
        • Τρίτη - 17.09 19:30
        • Τετάρτη - 18.09 19:30
    • ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:20
        • Παρασκευή - 13.09 20:20
        • Σάββατο - 14.09 20:20
        • Κυριακή - 15.09 20:20
        • Τρίτη - 17.09 20:20
        • Τετάρτη - 18.09 20:20
    • ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 21:30
        • Σάββατο - 14.09 21:30
        • Κυριακή - 15.09 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 21:30
        • Τρίτη - 17.09 21:30
        • Τετάρτη - 18.09 21:30
  • Βουλιαγμένη

    • ΑΚΤΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:30
        • Σάββατο - 14.09 20:30
        • Κυριακή - 15.09 20:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:30
        • Τρίτη - 17.09 20:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:30
  • Γέρακας

    • ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜ. ΚΙΝ.

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00
        • Παρασκευή - 13.09 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:00
  • Γλυφάδα

    • NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:15
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 19:00
        • Παρασκευή - 13.09 19:00
        • Σάββατο - 14.09 19:00
        • Κυριακή - 15.09 19:00
        • Δευτέρα - 16.09 19:00
        • Τρίτη - 17.09 19:00
        • Τετάρτη - 18.09 19:00
  • Δροσιά

    • ΑΛΙΚΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:15
        • Σάββατο - 14.09 20:15
        • Κυριακή - 15.09 20:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:15
        • Τρίτη - 17.09 20:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:15
  • Ηλιούπολη

  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 12.09 19:20
        • Παρασκευή - 13.09 19:20
        • Σάββατο - 14.09 19:20
        • Κυριακή - 15.09 19:20
        • Δευτέρα - 16.09 19:20
        • Τρίτη - 17.09 19:20
        • Τετάρτη - 18.09 19:20
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 12.09 19:10
        • Παρασκευή - 13.09 19:10
        • Σάββατο - 14.09 19:10
        • Κυριακή - 15.09 19:10
        • Δευτέρα - 16.09 19:10
        • Τρίτη - 17.09 19:10
        • Τετάρτη - 18.09 19:10
  • Κηφισιά

    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:00
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:00
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:00
  • Κολωνάκι

    • ΑΘΗΝΑΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:10
        • Παρασκευή - 13.09 20:10
        • Σάββατο - 14.09 20:10
        • Κυριακή - 15.09 20:10
        • Δευτέρα - 16.09 20:10
        • Τρίτη - 17.09 20:10
        • Τετάρτη - 18.09 20:10
  • Ν. Ψυχικό

    • ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ ΒΙΚΟΣ COLA

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:15
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:15
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 22:15
  • Ν.Ηράκλειο

  • Νέα Μάκρη

    • ΣΙΣΣΥ - Candia Strom

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:00
        • Σάββατο - 14.09 20:00
        • Κυριακή - 15.09 20:00
  • Παγκράτι

    • ΛΑΟΥΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:00
        • Σάββατο - 14.09 20:00
        • Κυριακή - 15.09 20:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00
        • Τρίτη - 17.09 20:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:00
  • Ραφήνα

    • ΑΕΛΛΩ ΡΑΦΗΝΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:15
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:15
  • Σαλαμίνα

    • ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:00
        • Σάββατο - 14.09 20:00
        • Κυριακή - 15.09 20:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00
        • Τρίτη - 17.09 20:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:00
  • Χαλάνδρι

    • AΘΗΝΑ - PISCINES IDEALES

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 21:50
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 21:50
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 21:50
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 21:50
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 21:50
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 21:50
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 21:50