Με τους: Τζέφρυ Ράιτ, Ναόμι Χάρις, Άνα ντε Άρμας, Ντέιβιντ Ντένσικ, Ραλφ Φάινς, Μπίλυ Μάγκνουσεν, Κριστόφ Βαλτζ, Μπεν Γουίσο, Ραμί Μαλέκ, Πριγιάνγκα Μπούρφορντ, Λία Σεϊντού, Λασάνα Λιντς, Ντάνιελ Κρεγκ, Ρόρι Κίνιαρ

Στην 25η περιπέτεια του Τζέιμς Μποντ, με τίτλο "No Time To Die", ο θρυλικός πράκτορας έχει εγκαταλείψει την ενεργό δράση και απολαμβάνει μια ήρεμη ζωή στην Τζαμάικα. Η γαλήνη του θα διακοπεί, όταν ο παλιός του φίλος Φίλιξ Λέιτερ της CIA εμφανίζεται ζητώντας τη βοήθειά του. Η αποστολή διάσωσης ενός επιστήμονα που τον έχουν απαγάγει αποδεικνύεται πιο περίπλοκη απ’ ό,τι αναμενόταν, οδηγώντας τον Μποντ στα χνάρια ενός μυστηριώδους «κακού», ο οποίος κατέχει μια επικίνδυνη, νέα τεχνολογία.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 15
        • Πέμπτη - 14.10 18:20 / 21:40
        • Παρασκευή - 15.10 18:20 / 21:40
        • Σάββατο - 16.10 15:00 / 18:20 / 21:40
        • Κυριακή - 17.10 15:00 / 18:20 / 21:40
        • Δευτέρα - 18.10 18:20 / 21:40
        • Τρίτη - 19.10 18:20 / 21:40
        • Τετάρτη - 20.10 18:20 / 21:40
      • Aίθουσα 16
        • Πέμπτη - 14.10 17:50 / 21:10
        • Παρασκευή - 15.10 17:50 / 21:10
        • Σάββατο - 16.10 17:50 / 21:10
        • Κυριακή - 17.10 17:50 / 21:10
        • Δευτέρα - 18.10 17:50 / 21:10
        • Τρίτη - 19.10 17:50 / 21:10
        • Τετάρτη - 20.10 17:50 / 21:10
      • Aίθουσα 18
        • Πέμπτη - 14.10 22:40
        • Παρασκευή - 15.10 22:40
        • Σάββατο - 16.10 22:40
        • Κυριακή - 17.10 22:40
        • Δευτέρα - 18.10 22:40
        • Τρίτη - 19.10 22:40
        • Τετάρτη - 20.10 22:40
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.10 22:30
        • Παρασκευή - 15.10 22:30
        • Σάββατο - 16.10 22:30
        • Κυριακή - 17.10 22:30
        • Δευτέρα - 18.10 22:30
        • Τρίτη - 19.10 22:30
        • Τετάρτη - 20.10 22:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.10 19:00
        • Παρασκευή - 15.10 19:00
        • Σάββατο - 16.10 19:00
        • Κυριακή - 17.10 19:00
        • Δευτέρα - 18.10 19:00
        • Τρίτη - 19.10 19:00
        • Τετάρτη - 20.10 19:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.10 18:50 / 22:10
        • Παρασκευή - 15.10 18:50 / 22:10
        • Σάββατο - 16.10 15:30 / 18:50 / 22:10
        • Κυριακή - 17.10 15:30 / 18:50 / 22:10
        • Δευτέρα - 18.10 18:50 / 22:10
        • Τρίτη - 19.10 18:50 / 22:10
        • Τετάρτη - 20.10 18:50 / 22:10
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 14.10 20:10 / 23:30
        • Παρασκευή - 15.10 20:10 / 23:30
        • Σάββατο - 16.10 16:50 / 20:10 / 23:30
        • Κυριακή - 17.10 16:50 / 20:10 / 23:30
        • Δευτέρα - 18.10 20:10 / 23:30
        • Τρίτη - 19.10 20:10 / 23:30
        • Τετάρτη - 20.10 20:10 / 23:30
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 14.10 21:30
        • Παρασκευή - 15.10 21:30
        • Σάββατο - 16.10 21:30
        • Κυριακή - 17.10 21:30
        • Δευτέρα - 18.10 21:30
        • Τρίτη - 19.10 21:30
        • Τετάρτη - 20.10 21:30
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 21:00
        • Παρασκευή - 15.10 21:00
        • Σάββατο - 16.10 17:30 / 21:00
        • Κυριακή - 17.10 17:30 / 21:00
        • Δευτέρα - 18.10 21:00
        • Τρίτη - 19.10 21:00
        • Τετάρτη - 20.10 21:00
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.10 20:00
        • Παρασκευή - 15.10 20:00
        • Σάββατο - 16.10 20:00
        • Κυριακή - 17.10 20:00
        • Δευτέρα - 18.10 20:00
        • Τρίτη - 19.10 20:00
        • Τετάρτη - 20.10 20:00
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 14.10 22:00
        • Παρασκευή - 15.10 22:00
        • Σάββατο - 16.10 22:00
        • Δευτέρα - 18.10 22:00
        • Τρίτη - 19.10 22:00
        • Τετάρτη - 20.10 22:00
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:20
        • Παρασκευή - 15.10 20:20
        • Σάββατο - 16.10 20:20
        • Κυριακή - 17.10 20:20
        • Δευτέρα - 18.10 20:20
        • Τρίτη - 19.10 20:20
        • Τετάρτη - 20.10 20:20
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.10 21:15
        • Παρασκευή - 15.10 21:15
        • Σάββατο - 16.10 21:15
        • Κυριακή - 17.10 21:15
        • Δευτέρα - 18.10 21:15
        • Τρίτη - 19.10 21:15
        • Τετάρτη - 20.10 21:15
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.10 19:30 / 22:50
        • Παρασκευή - 15.10 19:30 / 22:50
        • Σάββατο - 16.10 16:10 / 19:30 / 22:50
        • Κυριακή - 17.10 16:10 / 19:30 / 22:50
        • Δευτέρα - 18.10 19:30 / 22:50
        • Τρίτη - 19.10 19:30 / 22:50
        • Τετάρτη - 20.10 19:30 / 22:50
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 18:15 / 21:30
        • Παρασκευή - 15.10 18:15 / 21:30
        • Σάββατο - 16.10 18:15 / 21:30
        • Κυριακή - 17.10 18:15 / 21:30
        • Δευτέρα - 18.10 18:15 / 21:30
        • Τρίτη - 19.10 18:15 / 21:30
        • Τετάρτη - 20.10 18:15 / 21:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.10 19:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 15.10 19:15 / 22:30
        • Σάββατο - 16.10 19:15 / 22:30
        • Κυριακή - 17.10 19:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 18.10 19:15 / 22:30
        • Τρίτη - 19.10 19:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 20.10 19:15 / 22:30
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 16.10 17:00
        • Κυριακή - 17.10 17:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.10 18:20 / 21:20
        • Παρασκευή - 15.10 18:20 / 21:20
        • Σάββατο - 16.10 18:20 / 21:20
        • Κυριακή - 17.10 18:20 / 21:20
        • Δευτέρα - 18.10 18:20 / 21:20
        • Τρίτη - 19.10 18:20 / 21:20
        • Τετάρτη - 20.10 18:20 / 21:20
    • ΑΣΤΟΡ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:45
        • Παρασκευή - 15.10 20:45
        • Σάββατο - 16.10 20:45
        • Κυριακή - 17.10 20:45
        • Δευτέρα - 18.10 20:45
        • Τρίτη - 19.10 20:45
        • Τετάρτη - 20.10 20:45
  • Αιγάλεω

  • Βάρκιζα

    • ΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:15
        • Παρασκευή - 15.10 20:15
        • Σάββατο - 16.10 20:15
        • Κυριακή - 17.10 20:15
  • Γέρακας

    • ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜ. ΚΙΝ.

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:00
        • Παρασκευή - 15.10 20:00
        • Σάββατο - 16.10 20:30
        • Κυριακή - 17.10 20:30
        • Δευτέρα - 18.10 20:00
        • Τρίτη - 19.10 20:00
        • Τετάρτη - 20.10 20:00
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 18:15
        • Παρασκευή - 15.10 18:15
        • Σάββατο - 16.10 18:15
        • Κυριακή - 17.10 18:15
        • Δευτέρα - 18.10 18:15
        • Τρίτη - 19.10 18:15
        • Τετάρτη - 20.10 18:15
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.10 21:15
        • Παρασκευή - 15.10 21:15
        • Σάββατο - 16.10 21:15
        • Κυριακή - 17.10 21:15
        • Δευτέρα - 18.10 21:15
        • Τρίτη - 19.10 21:15
        • Τετάρτη - 20.10 21:15
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.10 22:20
        • Παρασκευή - 15.10 22:20
        • Σάββατο - 16.10 22:20
        • Κυριακή - 17.10 22:20
        • Δευτέρα - 18.10 22:20
        • Τρίτη - 19.10 22:20
        • Τετάρτη - 20.10 22:20
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.10 19:10
        • Παρασκευή - 15.10 19:10
        • Σάββατο - 16.10 19:10
        • Κυριακή - 17.10 19:10
        • Τρίτη - 19.10 19:10
        • Τετάρτη - 20.10 19:10
    • ΑΡΙΑΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 19:05 / 22:00
        • Παρασκευή - 15.10 19:05 / 22:00
        • Σάββατο - 16.10 19:05 / 22:00
        • Κυριακή - 17.10 19:05 / 22:00
        • Δευτέρα - 18.10 19:05 / 22:00
        • Τρίτη - 19.10 19:05 / 22:00
        • Τετάρτη - 20.10 19:05 / 22:00
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:30
        • Παρασκευή - 15.10 20:30
        • Σάββατο - 16.10 20:30
        • Κυριακή - 17.10 20:30
        • Δευτέρα - 18.10 20:30
        • Τρίτη - 19.10 20:30
        • Τετάρτη - 20.10 20:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.10 19:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 15.10 19:15 / 22:30
        • Σάββατο - 16.10 19:15 / 22:30
        • Κυριακή - 17.10 19:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 18.10 19:15 / 22:30
        • Τρίτη - 19.10 19:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 20.10 19:15 / 22:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.10 18:15 / 21:30
        • Παρασκευή - 15.10 18:15 / 21:30
        • Σάββατο - 16.10 18:15 / 21:30
        • Κυριακή - 17.10 18:15 / 21:30
        • Δευτέρα - 18.10 18:15 / 21:30
        • Τρίτη - 19.10 18:15 / 21:30
        • Τετάρτη - 20.10 18:15 / 21:30
  • Δροσιά

    • ΑΛΙΚΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:15
        • Παρασκευή - 15.10 20:15
        • Σάββατο - 16.10 20:15
        • Κυριακή - 17.10 20:15
        • Δευτέρα - 18.10 20:15
        • Τρίτη - 19.10 20:15
        • Τετάρτη - 20.10 20:15
  • Καλλιθέα

    • ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ New Star Art Cinema

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.10 22:00
        • Παρασκευή - 15.10 22:00
        • Σάββατο - 16.10 22:00
        • Κυριακή - 17.10 22:00
        • Δευτέρα - 18.10 22:00
        • Τρίτη - 19.10 22:00
        • Τετάρτη - 20.10 22:00
  • Κηφισιά

    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 18:00 / 21:15
        • Παρασκευή - 15.10 18:00 / 21:15
        • Σάββατο - 16.10 18:00 / 21:15
        • Κυριακή - 17.10 18:00 / 21:15
        • Δευτέρα - 18.10 18:00 / 21:15
        • Τρίτη - 19.10 18:00 / 21:15
        • Τετάρτη - 20.10 18:00 / 21:15
  • Κολωνάκι

    • ΔΕΞΑΜΕΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:30
        • Παρασκευή - 15.10 20:30
        • Σάββατο - 16.10 20:30
        • Κυριακή - 17.10 20:30
        • Δευτέρα - 18.10 20:30
        • Τρίτη - 19.10 20:30
        • Τετάρτη - 20.10 20:30
  • Μαρούσι

    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:00 / 23:20
        • Παρασκευή - 15.10 20:00 / 23:20
        • Σάββατο - 16.10 20:00 / 23:20
        • Κυριακή - 17.10 20:00 / 23:20
        • Δευτέρα - 18.10 20:00 / 23:20
        • Τρίτη - 19.10 20:00 / 23:20
        • Τετάρτη - 20.10 20:00 / 23:20
      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 14.10 17:40 / 21:00
        • Παρασκευή - 15.10 17:40 / 21:00
        • Σάββατο - 16.10 17:40 / 21:00
        • Κυριακή - 17.10 17:40 / 21:00
        • Δευτέρα - 18.10 17:40 / 21:00
        • Τρίτη - 19.10 17:40 / 21:00
        • Τετάρτη - 20.10 17:40 / 21:00
      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 14.10 22:10
        • Παρασκευή - 15.10 22:10
        • Σάββατο - 16.10 22:10
        • Κυριακή - 17.10 22:10
        • Δευτέρα - 18.10 22:10
        • Τρίτη - 19.10 22:10
        • Τετάρτη - 20.10 17:10 / 20:30
      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 14.10 19:20 / 22:40
        • Παρασκευή - 15.10 19:20 / 22:40
        • Σάββατο - 16.10 19:20 / 22:40
        • Κυριακή - 17.10 19:20 / 22:40
        • Δευτέρα - 18.10 19:20 / 22:40
        • Τρίτη - 19.10 19:20 / 22:40
        • Τετάρτη - 20.10 22:40
      • Aίθουσα 13
        • Παρασκευή - 15.10 19:00 / 22:15
        • Σάββατο - 16.10 16:00 / 19:20
        • Κυριακή - 17.10 15:40 / 22:15
        • Δευτέρα - 18.10 18:00
        • Τρίτη - 19.10 19:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 20.10 22:15
      • Aίθουσα 14
        • Παρασκευή - 15.10 18:00 / 21:20
        • Σάββατο - 16.10 18:20
        • Κυριακή - 17.10 20:20
        • Δευτέρα - 18.10 19:00 / 22:15
        • Τρίτη - 19.10 18:00 / 21:20
        • Τετάρτη - 20.10 18:00 / 21:20
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.10 17:10 / 20:30
        • Παρασκευή - 15.10 17:10 / 20:30
        • Σάββατο - 16.10 17:10 / 20:30
        • Κυριακή - 17.10 17:10 / 20:30
        • Δευτέρα - 18.10 17:10 / 20:30
        • Τρίτη - 19.10 17:10 / 20:30
        • Τετάρτη - 20.10 22:10
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.10 18:50
        • Παρασκευή - 15.10 18:50
        • Σάββατο - 16.10 15:30 / 18:50
        • Κυριακή - 17.10 15:30 / 18:50
        • Δευτέρα - 18.10 18:50
        • Τρίτη - 19.10 18:50
        • Τετάρτη - 20.10 18:50
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 14.10 21:30
        • Παρασκευή - 15.10 21:30
        • Σάββατο - 16.10 21:30
        • Κυριακή - 17.10 21:30
        • Δευτέρα - 18.10 21:30
        • Τρίτη - 19.10 21:30
        • Τετάρτη - 20.10 21:30
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.10 22:00
        • Παρασκευή - 15.10 22:00
        • Σάββατο - 16.10 22:00
        • Κυριακή - 17.10 22:00
        • Δευτέρα - 18.10 22:00
        • Τρίτη - 19.10 22:00
        • Τετάρτη - 20.10 22:00
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 21:10
        • Παρασκευή - 15.10 21:10
        • Σάββατο - 16.10 21:10
        • Κυριακή - 17.10 21:10
        • Δευτέρα - 18.10 21:10
        • Τρίτη - 19.10 21:10
        • Τετάρτη - 20.10 21:10
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.10 20:10
        • Παρασκευή - 15.10 20:10
        • Σάββατο - 16.10 20:10
        • Κυριακή - 17.10 20:10
        • Δευτέρα - 18.10 20:10
        • Τρίτη - 19.10 20:10
        • Τετάρτη - 20.10 20:10
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.10 19:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 15.10 19:15 / 22:30
        • Σάββατο - 16.10 19:15 / 22:30
        • Κυριακή - 17.10 19:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 18.10 19:15 / 22:30
        • Τρίτη - 19.10 19:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 20.10 19:15 / 22:30
    • ΛΑΟΥΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:50
        • Παρασκευή - 15.10 20:50
        • Σάββατο - 16.10 20:50
        • Κυριακή - 17.10 20:50
        • Δευτέρα - 18.10 20:50
        • Τρίτη - 19.10 20:50
        • Τετάρτη - 20.10 20:50
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.10 20:30
        • Παρασκευή - 15.10 20:30
        • Σάββατο - 16.10 20:30
        • Κυριακή - 17.10 20:30
        • Δευτέρα - 18.10 20:30
        • Τρίτη - 19.10 20:30
        • Τετάρτη - 20.10 20:30
    • ΦΟΙΒΟΣ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.10 21:15
        • Παρασκευή - 15.10 21:15
        • Σάββατο - 16.10 18:10 / 21:15
        • Κυριακή - 17.10 18:10 / 21:15
        • Δευτέρα - 18.10 21:15
        • Τρίτη - 19.10 21:15
        • Τετάρτη - 20.10 21:15
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.10 20:30
        • Παρασκευή - 15.10 20:30
        • Σάββατο - 16.10 20:30
        • Κυριακή - 17.10 20:30
        • Δευτέρα - 18.10 20:30
        • Τρίτη - 19.10 20:30
        • Τετάρτη - 20.10 20:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.10 18:30
        • Παρασκευή - 15.10 18:30
        • Σάββατο - 16.10 18:30
        • Κυριακή - 17.10 18:30
        • Δευτέρα - 18.10 18:30
        • Τρίτη - 19.10 18:30
        • Τετάρτη - 20.10 18:30