Με τους: Oleg Ivenko, Ralph Fiennes, Louis Hofmann

Η ζωή του κορυφαίου Ρώσου χορευτή Ρούντολφ Νουρέγιεφ, ο οποίος κατά την κορύφωση του Ψυχρού Πολέμου κατέφυγε στη Γαλλία και εξέπληξε όλο τον κόσμο με το ταλέντο του.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 19:50 / 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 19:50 / 22:30
        • Σάββατο - 15.06 19:50 / 22:30
        • Κυριακή - 16.06 19:50 / 22:30
        • Δευτέρα - 17.06 19:50 / 22:30
        • Τρίτη - 18.06 19:50 / 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 19:50 / 22:30
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 22:20
        • Παρασκευή - 14.06 22:20
        • Σάββατο - 15.06 22:20
        • Δευτέρα - 17.06 22:20
        • Τρίτη - 18.06 22:20
        • Τετάρτη - 19.06 22:20
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 13.06 20:00
        • Παρασκευή - 14.06 20:00
        • Σάββατο - 15.06 20:00
        • Κυριακή - 16.06 20:00
        • Δευτέρα - 17.06 20:00
        • Τρίτη - 18.06 20:00
        • Τετάρτη - 19.06 20:00
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:30 / 22:15
        • Παρασκευή - 14.06 19:30 / 22:15
        • Σάββατο - 15.06 19:30 / 22:15
        • Κυριακή - 16.06 19:30 / 22:15
        • Δευτέρα - 17.06 19:30 / 22:15
        • Τρίτη - 18.06 19:30 / 22:15
        • Τετάρτη - 19.06 19:30 / 22:15
    • ΑΕΛΛΩ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 21:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 21:00
        • Τρίτη - 18.06 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00
    • ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:15
        • Παρασκευή - 14.06 20:50 / 23:10
        • Σάββατο - 15.06 20:50 / 23:10
        • Κυριακή - 16.06 21:15
        • Δευτέρα - 17.06 21:15
        • Τρίτη - 18.06 21:15
        • Τετάρτη - 19.06 21:15
  • Αμπελοκήποι

    • ΕΛΛΗΝΙΣ Cinemax

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:15
        • Παρασκευή - 14.06 21:15
        • Σάββατο - 15.06 21:15
        • Κυριακή - 16.06 21:15
        • Δευτέρα - 17.06 21:15
        • Τρίτη - 18.06 21:15
        • Τετάρτη - 19.06 21:15
  • Βάρκιζα

    • ΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:50
        • Παρασκευή - 14.06 20:50
        • Σάββατο - 15.06 20:50
        • Κυριακή - 16.06 20:50
        • Δευτέρα - 17.06 20:50
        • Τρίτη - 18.06 20:50
        • Τετάρτη - 19.06 20:50
  • Γλυφάδα

    • NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 22:10
        • Παρασκευή - 14.06 22:10
        • Σάββατο - 15.06 22:10
        • Κυριακή - 16.06 22:10
        • Δευτέρα - 17.06 22:10
        • Τρίτη - 18.06 22:10
        • Τετάρτη - 19.06 22:10
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 21:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 21:00
        • Τρίτη - 18.06 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 18:15 / 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 18:15 / 21:00
        • Σάββατο - 15.06 18:15 / 21:00
        • Κυριακή - 16.06 18:15 / 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 18:15 / 21:00
        • Τρίτη - 18.06 18:15 / 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 18:15 / 21:00
      • Aίθουσα 6
        • Παρασκευή - 14.06 22:20
        • Σάββατο - 15.06 22:20
        • Κυριακή - 16.06 22:20
        • Δευτέρα - 17.06 22:20
        • Τρίτη - 18.06 22:20
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:20 / 22:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:20 / 22:00
        • Σάββατο - 15.06 19:20 / 22:00
        • Κυριακή - 16.06 19:20 / 22:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:20 / 22:00
        • Τρίτη - 18.06 19:20 / 22:00
        • Τετάρτη - 19.06 19:20 / 22:00
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 19:10 / 21:50
        • Παρασκευή - 14.06 19:10 / 21:50
        • Σάββατο - 15.06 19:10 / 21:50
        • Κυριακή - 16.06 19:10 / 21:50
        • Δευτέρα - 17.06 19:10 / 21:50
        • Τρίτη - 18.06 19:10 / 21:50
        • Τετάρτη - 19.06 19:10 / 21:50
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:00 / 21:45
        • Παρασκευή - 14.06 19:00 / 21:45
        • Σάββατο - 15.06 19:00 / 21:45
        • Κυριακή - 16.06 19:00 / 21:45
        • Δευτέρα - 17.06 19:00 / 21:45
        • Τρίτη - 18.06 19:00 / 21:45
        • Τετάρτη - 19.06 19:00 / 21:45
  • Θησείο

    • ΘΗΣΕΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:05
        • Παρασκευή - 14.06 21:05
        • Σάββατο - 15.06 21:05
        • Κυριακή - 16.06 21:05
        • Δευτέρα - 17.06 21:05
        • Τρίτη - 18.06 21:05
        • Τετάρτη - 19.06 21:05
  • Κηφισιά

    • MΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:50
        • Παρασκευή - 14.06 20:50
        • Σάββατο - 15.06 20:50
        • Κυριακή - 16.06 20:50
        • Δευτέρα - 17.06 20:50
        • Τρίτη - 18.06 20:50
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 19:30 / 22:10
        • Παρασκευή - 14.06 19:30 / 22:10
        • Σάββατο - 15.06 19:30 / 22:10
        • Κυριακή - 16.06 19:30
        • Δευτέρα - 17.06 19:30 / 22:10
        • Τρίτη - 18.06 19:30 / 22:10
        • Τετάρτη - 19.06 19:30 / 22:10
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 13.06 20:10 / 22:50
        • Παρασκευή - 14.06 20:10 / 22:50
        • Σάββατο - 15.06 20:10 / 22:50
        • Κυριακή - 16.06 20:10 / 22:50
        • Δευτέρα - 17.06 20:10 / 22:50
        • Τρίτη - 18.06 20:10 / 22:50
        • Τετάρτη - 19.06 20:10 / 22:50
      • Aίθουσα 13
        • Πέμπτη - 13.06 19:45
        • Παρασκευή - 14.06 19:45
        • Σάββατο - 15.06 19:45
        • Κυριακή - 16.06 19:45
        • Δευτέρα - 17.06 19:45
        • Τρίτη - 18.06 19:45
        • Τετάρτη - 19.06 19:45
  • Ν. Ψυχικό

    • ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ ΒΙΚΟΣ COLA

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:00 / 23:10
        • Παρασκευή - 14.06 21:00 / 23:10
        • Σάββατο - 15.06 21:00 / 23:10
        • Κυριακή - 16.06 21:00 / 23:10
        • Δευτέρα - 17.06 21:00 / 23:10
        • Τρίτη - 18.06 21:00 / 23:10
        • Τετάρτη - 19.06 21:00 / 23:10
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 22:30
        • Σάββατο - 15.06 22:30
        • Κυριακή - 16.06 22:30
        • Δευτέρα - 17.06 22:30
        • Τρίτη - 18.06 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 22:30
    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:50
        • Παρασκευή - 14.06 20:50
        • Σάββατο - 15.06 20:50
        • Κυριακή - 16.06 20:50
        • Δευτέρα - 17.06 20:50
        • Τρίτη - 18.06 20:50
        • Τετάρτη - 19.06 20:50
  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 19:10 / 21:50
        • Παρασκευή - 14.06 19:10 / 21:50
        • Σάββατο - 15.06 19:10 / 21:50
        • Κυριακή - 16.06 19:10 / 21:50
        • Δευτέρα - 17.06 19:10 / 21:50
        • Τρίτη - 18.06 19:10 / 21:50
        • Τετάρτη - 19.06 19:10 / 21:50
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 19:30 / 22:10
        • Παρασκευή - 14.06 19:30 / 22:10
        • Σάββατο - 15.06 19:30 / 22:10
        • Κυριακή - 16.06 19:30 / 22:10
        • Δευτέρα - 17.06 19:30 / 22:10
        • Τρίτη - 18.06 19:30 / 22:10
        • Τετάρτη - 19.06 19:30 / 22:10
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 19:40 / 22:20
        • Παρασκευή - 14.06 19:40 / 22:20
        • Σάββατο - 15.06 19:40 / 22:20
        • Κυριακή - 16.06 19:40 / 22:20
        • Δευτέρα - 17.06 19:40 / 22:20
        • Τρίτη - 18.06 19:40 / 22:20
        • Τετάρτη - 19.06 19:40 / 22:20
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 13.06 19:20 / 22:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:20 / 22:00
        • Σάββατο - 15.06 19:20 / 22:00
        • Κυριακή - 16.06 19:20 / 22:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:20 / 22:00
        • Τρίτη - 18.06 19:20 / 22:00
        • Τετάρτη - 19.06 19:20 / 22:00
    • ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 21:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 21:00
        • Τρίτη - 18.06 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00
  • Παπάγου

    • ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:50 / 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 20:50 / 23:00
        • Σάββατο - 15.06 20:50 / 23:00
        • Κυριακή - 16.06 20:50 / 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 20:50 / 23:00
        • Τρίτη - 18.06 20:50 / 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 20:50 / 23:00
  • Πόρτο Ράφτη

    • VILLAGE COOL MARIEL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:50
        • Παρασκευή - 14.06 20:50
        • Σάββατο - 15.06 20:50
        • Κυριακή - 16.06 20:50
        • Δευτέρα - 17.06 20:50
        • Τρίτη - 18.06 20:50
        • Τετάρτη - 19.06 20:50
  • Σαρωνίδα

    • ΟΡΦΕΑΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:50 / 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 20:50 / 23:00
        • Σάββατο - 15.06 20:50 / 23:00
        • Κυριακή - 16.06 20:50 / 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 20:50 / 23:00
        • Τρίτη - 18.06 20:50 / 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 20:50 / 23:00