Ο Μανγκού, ένας χαρούμενος και ανέμελος γαϊδαράκος, κάνει τα δικά του όνειρα μέχρι που καταλήγει να θεωρείται ο πιο δημοφιλής διάδοχος του θρόνου, με αφορμή την επικείμενη αποχώρηση του βασιλιά λιονταριού. Δεν του περνάει από το μυαλό ότι πρόκειται για πλεκτάνη της δολοπλόκου αλεπούς που έχει τα δικά της κίνητρα και θέλει να θολώσει τα νερά της διαδοχής του λιονταριού.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
        • Δευτέρα - 19.10 19:00
        • Τρίτη - 20.10 19:00
        • Τετάρτη - 21.10 19:00
      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 15.10 18:00
        • Παρασκευή - 16.10 18:00
        • Σάββατο - 17.10 18:00
        • Κυριακή - 18.10 18:00
        • Δευτέρα - 19.10 18:00
        • Τρίτη - 20.10 18:00
        • Τετάρτη - 21.10 18:00
      • Aίθουσα 13
        • Πέμπτη - 15.10 18:30
        • Παρασκευή - 16.10 18:30
        • Σάββατο - 17.10 18:30
        • Κυριακή - 18.10 18:30
        • Δευτέρα - 19.10 18:30
        • Τρίτη - 20.10 18:30
        • Τετάρτη - 21.10 18:30
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 15.10 19:20
        • Παρασκευή - 16.10 19:20
        • Σάββατο - 17.10 19:20
        • Κυριακή - 18.10 19:20
        • Δευτέρα - 19.10 19:20
        • Τρίτη - 20.10 19:20
        • Τετάρτη - 21.10 19:20
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 15.10 19:20
        • Παρασκευή - 16.10 19:20
        • Σάββατο - 17.10 17:15 / 19:20
        • Κυριακή - 18.10 17:15 / 19:20
        • Δευτέρα - 19.10 19:20
        • Τρίτη - 20.10 19:20
        • Τετάρτη - 21.10 19:20
  • Αγ. Παρασκευή

    • ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 15.10 18:50
        • Παρασκευή - 16.10 18:50
        • Σάββατο - 17.10 18:50
        • Κυριακή - 18.10 18:50
        • Δευτέρα - 19.10 18:50
        • Τρίτη - 20.10 18:50
        • Τετάρτη - 21.10 18:50
  • Αθήνα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 17.10 17:30
        • Κυριακή - 18.10 17:30
  • Αμπελοκήποι

    • ΑΝΕΣΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 17.10 19:15
        • Κυριακή - 18.10 19:15
  • Ανω Γλυφάδα

    • ΜΑΡΙΛΕΝΑ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
  • Αργυρούπολη

    • ΑΛΟΜΑ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 16.10 19:15
        • Σάββατο - 17.10 19:15
        • Κυριακή - 18.10 19:15
  • Βάρκιζα

    • ΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
  • Γαλάτσι

  • Γλυφάδα

    • NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 15.10 19:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 17:00 / 19:00
        • Κυριακή - 18.10 17:00 / 19:00
        • Δευτέρα - 19.10 19:00
        • Τρίτη - 20.10 19:00
        • Τετάρτη - 21.10 19:00
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 18:00
        • Παρασκευή - 16.10 18:00
        • Σάββατο - 17.10 18:00
        • Κυριακή - 18.10 18:00
        • Τετάρτη - 21.10 18:00
    • ΑΡΙΑΝ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 17.10 18:00
        • Κυριακή - 18.10 18:00
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 15.10 19:20
        • Παρασκευή - 16.10 19:20
        • Σάββατο - 17.10 17:15 / 19:20
        • Κυριακή - 18.10 17:15 / 19:20
        • Δευτέρα - 19.10 19:20
        • Τρίτη - 20.10 19:20
        • Τετάρτη - 21.10 19:20
  • Μαρούσι

    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 18:50
        • Παρασκευή - 16.10 18:50
        • Σάββατο - 17.10 18:50
        • Κυριακή - 18.10 18:50
        • Δευτέρα - 19.10 18:50
        • Τρίτη - 20.10 18:50
        • Τετάρτη - 21.10 18:50
      • Aίθουσα 11
        • Πέμπτη - 15.10 18:40
        • Παρασκευή - 16.10 18:40
        • Σάββατο - 17.10 18:40
        • Κυριακή - 18.10 18:40
        • Δευτέρα - 19.10 18:40
        • Τρίτη - 20.10 18:40
        • Τετάρτη - 21.10 18:40
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 15.10 19:30
        • Παρασκευή - 16.10 19:30
        • Σάββατο - 17.10 19:30
        • Κυριακή - 18.10 19:30
        • Δευτέρα - 19.10 19:30
        • Τρίτη - 20.10 19:30
        • Τετάρτη - 21.10 19:30
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 15.10 18:10
        • Παρασκευή - 16.10 18:10
        • Σάββατο - 17.10 18:10
        • Κυριακή - 18.10 18:10
        • Δευτέρα - 19.10 18:10
        • Τρίτη - 20.10 18:10
        • Τετάρτη - 21.10 18:10
  • Νέα Μάκρη

    • ΣΙΣΣΥ - Candia Strom

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
        • Δευτέρα - 19.10 19:00
        • Τρίτη - 20.10 19:00
        • Τετάρτη - 21.10 19:00
  • Νέα Σμύρνη

  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 15.10 17:15
        • Παρασκευή - 16.10 17:15
        • Σάββατο - 17.10 17:15
        • Κυριακή - 18.10 17:15
        • Δευτέρα - 19.10 17:15
        • Τρίτη - 20.10 17:15
        • Τετάρτη - 21.10 17:15
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:30
        • Παρασκευή - 16.10 19:30
        • Σάββατο - 17.10 19:30
        • Κυριακή - 18.10 19:30
        • Δευτέρα - 19.10 19:30
        • Τρίτη - 20.10 19:30
        • Τετάρτη - 21.10 19:30
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 15.10 19:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
        • Δευτέρα - 19.10 19:00
        • Τρίτη - 20.10 19:00
        • Τετάρτη - 21.10 19:00
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 15.10 18:15
        • Παρασκευή - 16.10 18:15
        • Σάββατο - 17.10 18:15
        • Κυριακή - 18.10 18:15
        • Δευτέρα - 19.10 18:15
        • Τρίτη - 20.10 18:15
        • Τετάρτη - 21.10 18:15
    • ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 16.10 18:45
        • Σάββατο - 17.10 18:45
        • Κυριακή - 18.10 18:45
  • Παλλήνη

    • ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 16.10 18:45
        • Σάββατο - 17.10 18:45
        • Κυριακή - 18.10 18:45
  • Παπάγου

    • ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:10
        • Παρασκευή - 16.10 19:10
        • Σάββατο - 17.10 19:10
        • Κυριακή - 18.10 19:10
  • Πατήσια

    • ΛΙΛΑ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
  • Πόρτο Ράφτη

    • AΛΕΞ - CINEMA

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 19:00
        • Παρασκευή - 16.10 19:00
        • Σάββατο - 17.10 19:00
        • Κυριακή - 18.10 19:00
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 16.10 18:15
        • Σάββατο - 17.10 18:15
        • Κυριακή - 18.10 18:15
    • ΑΙΓΛΗ (ΘΕΡΙΝΟΣ)

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 15.10 18:45
        • Παρασκευή - 16.10 18:45
        • Σάββατο - 17.10 18:45
        • Κυριακή - 18.10 18:45
  • Χαϊδάρι