Με τους: Gerard Butler, Frederick Schmidt, Danny Huston

Ύστερα από μια συγκλονιστική απόπειρα δολοφονίας του Αμερικανού Προέδρου Άλαν Τράμπουλ, ο έμπιστός του μυστικός πράκτορας Μάικ Μπάνινγκ κατηγορείται αδίκως και τίθεται υπό κράτηση. Αφού δραπετεύσει, σύντομα θα βρεθεί μόνος του και θα χρειαστεί να αποφύγει την υπηρεσία του και να ξεγελάσει το FBI ώστε να εντοπίσει ποιος απειλεί τον Πρόεδρο.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 15
        • Πέμπτη - 12.09 19:20 / 21:50
        • Παρασκευή - 13.09 19:20 / 21:50
        • Σάββατο - 14.09 19:20 / 21:50
        • Κυριακή - 15.09 19:20 / 21:50
        • Δευτέρα - 16.09 19:20 / 21:50
        • Τρίτη - 17.09 19:20 / 21:50
        • Τετάρτη - 18.09 19:20 / 21:50
      • Aίθουσα 18
        • Πέμπτη - 12.09 23:30
        • Παρασκευή - 13.09 23:30
        • Σάββατο - 14.09 23:30
        • Κυριακή - 15.09 23:30
        • Δευτέρα - 16.09 23:30
        • Τρίτη - 17.09 23:30
        • Τετάρτη - 18.09 23:30
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 12.09 17:20 / 20:10 / 22:50
        • Παρασκευή - 13.09 17:20 / 20:10 / 22:50
        • Σάββατο - 14.09 17:20 / 20:10 / 22:50
        • Κυριακή - 15.09 17:20 / 20:10 / 22:50
        • Δευτέρα - 16.09 17:20 / 20:10 / 22:50
        • Τρίτη - 17.09 17:20 / 20:10 / 22:50
        • Τετάρτη - 18.09 17:20 / 20:10 / 22:50
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:00
        • Κυριακή - 15.09 20:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 21:30
        • Σάββατο - 14.09 21:30
        • Κυριακή - 15.09 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 21:30
        • Τρίτη - 17.09 21:30
        • Τετάρτη - 18.09 21:30
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 12.09 21:00
        • Παρασκευή - 13.09 21:00
        • Σάββατο - 14.09 22:30
        • Κυριακή - 15.09 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 21:00
        • Τρίτη - 17.09 21:00
        • Τετάρτη - 18.09 21:00
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 12.09 18:00 / 20:40 / 23:15
        • Παρασκευή - 13.09 18:00 / 20:40 / 23:15
        • Σάββατο - 14.09 18:00 / 20:40 / 23:15
        • Κυριακή - 15.09 18:00 / 20:40 / 23:15
        • Δευτέρα - 16.09 18:00 / 20:40 / 23:15
        • Τρίτη - 17.09 18:00 / 20:40 / 23:15
        • Τετάρτη - 18.09 18:00 / 20:40 / 23:15
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 12.09 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 21:30
        • Σάββατο - 14.09 21:30
        • Κυριακή - 15.09 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 21:30
        • Τρίτη - 17.09 21:30
        • Τετάρτη - 18.09 21:30
    • ΑΙΓΛΗ ΖΑΠΠΕΙΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:20
        • Παρασκευή - 13.09 22:20
        • Σάββατο - 14.09 22:20
        • Κυριακή - 15.09 22:20
        • Τρίτη - 17.09 22:20
        • Τετάρτη - 18.09 22:20
    • ΝΙΡΒΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 22:30
  • Αιγάλεω

  • Βύρωνας

    • ΑΡΚΑΔΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 22:00
        • Σάββατο - 14.09 22:00
        • Κυριακή - 15.09 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 22:00
        • Τρίτη - 17.09 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 22:00
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:05 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:05 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:05 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:05 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:05 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:05 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:05 / 22:30
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 23:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 23:00
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 12.09 19:15 / 21:45
        • Παρασκευή - 13.09 19:15 / 21:45
        • Σάββατο - 14.09 19:15 / 21:45
        • Κυριακή - 15.09 19:15 / 21:45
        • Δευτέρα - 16.09 19:15 / 21:45
        • Τρίτη - 17.09 19:15 / 21:45
        • Τετάρτη - 18.09 19:15 / 21:45
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 14.09 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 15.09 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 17.09 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 18.09 19:00 / 21:30
      • Aίθουσα 5
        • Σάββατο - 14.09 16:30
        • Κυριακή - 15.09 16:30
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:30
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 18:50 / 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 18:50 / 21:30
        • Σάββατο - 14.09 16:20 / 18:50 / 21:30
        • Κυριακή - 15.09 16:20 / 18:50 / 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 18:50 / 21:30
        • Τρίτη - 17.09 18:50 / 21:30
        • Τετάρτη - 18.09 18:50 / 21:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:30
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 12.09 20:50
        • Παρασκευή - 13.09 20:50
        • Σάββατο - 14.09 20:50
        • Κυριακή - 15.09 20:50
        • Δευτέρα - 16.09 20:50
        • Τρίτη - 17.09 20:50
        • Τετάρτη - 18.09 20:50
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 12.09 18:50 / 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Σάββατο - 14.09 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Κυριακή - 15.09 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Τρίτη - 17.09 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Τετάρτη - 18.09 00:10 / 18:50 / 21:30
        • Πέμπτη - 19.09 00:10
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 12.09 20:20
        • Παρασκευή - 13.09 20:20
        • Σάββατο - 14.09 20:20
        • Κυριακή - 15.09 20:20
        • Δευτέρα - 16.09 20:20
        • Τρίτη - 17.09 20:20
        • Τετάρτη - 18.09 20:20
  • Καλλιθέα

    • ΦΛΕΡΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:15 / 22:30
  • Κηφισιά

    • ΧΛΟΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:10
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:10
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:10
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:10
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:10
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:10
  • Λαύριο

  • Μαραθώνας

    • VILLAGE COOL ΤΥΜΒΟΣ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:10
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:10
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:10
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:10
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:10
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:10
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:40
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:40
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:40
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:40
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:40
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:40
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:40
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 13.09 00:00
        • Σάββατο - 14.09 00:00
        • Κυριακή - 15.09 00:00
        • Δευτέρα - 16.09 00:00
        • Τρίτη - 17.09 00:00
        • Τετάρτη - 18.09 00:00
        • Πέμπτη - 19.09 00:00
      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 12.09 19:40 / 22:10
        • Παρασκευή - 13.09 19:40 / 22:10
        • Σάββατο - 14.09 19:40 / 22:10
        • Κυριακή - 15.09 19:40 / 22:10
        • Δευτέρα - 16.09 19:40 / 22:10
        • Τρίτη - 17.09 19:40 / 22:10
        • Τετάρτη - 18.09 19:40 / 22:10
      • Aίθουσα 14
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 23:10
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 23:10
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 23:10
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 23:10
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 23:10
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 23:10
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 23:10
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 12.09 18:20 / 20:50 / 23:20
        • Παρασκευή - 13.09 18:20 / 20:50 / 23:20
        • Σάββατο - 14.09 18:20 / 20:50 / 23:20
        • Κυριακή - 15.09 18:20 / 20:50 / 23:20
        • Δευτέρα - 16.09 18:20 / 20:50 / 23:20
        • Τρίτη - 17.09 18:20 / 20:50 / 23:20
        • Τετάρτη - 18.09 18:20 / 20:50 / 23:20
    • ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ "ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ"

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:40
        • Παρασκευή - 13.09 22:40
        • Σάββατο - 14.09 22:40
        • Κυριακή - 15.09 22:40
        • Δευτέρα - 16.09 22:40
        • Τρίτη - 17.09 22:40
        • Τετάρτη - 18.09 22:40
  • Νέα Μάκρη

    • ΣΙΣΣΥ - Candia Strom

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 22:00
        • Σάββατο - 14.09 22:00
        • Κυριακή - 15.09 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 19:45 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 19:45 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 19:45 / 22:00
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 19:45
        • Παρασκευή - 13.09 19:45
        • Σάββατο - 14.09 19:45
        • Κυριακή - 15.09 19:45
        • Δευτέρα - 16.09 19:45
        • Τρίτη - 17.09 19:45
        • Τετάρτη - 18.09 19:45
    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 13.09 22:15
        • Σάββατο - 14.09 22:15
        • Κυριακή - 15.09 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 22:15
        • Τρίτη - 17.09 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 22:15
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 12.09 21:10 / 23:45
        • Παρασκευή - 13.09 21:10 / 23:45
        • Σάββατο - 14.09 21:10 / 23:45
        • Κυριακή - 15.09 21:10 / 23:45
        • Δευτέρα - 16.09 21:10 / 23:45
        • Τρίτη - 17.09 21:10 / 23:45
        • Τετάρτη - 18.09 21:10 / 23:45
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 14.09 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 15.09 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 19:30 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 19:30 / 22:00
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 23:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 23:00
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 22:30
        • Σάββατο - 14.09 22:30
        • Κυριακή - 15.09 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 22:30
        • Τρίτη - 17.09 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 22:30
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 12.09 19:30
        • Παρασκευή - 13.09 19:30
        • Σάββατο - 14.09 19:30
        • Κυριακή - 15.09 19:30
        • Δευτέρα - 16.09 19:30
        • Τρίτη - 17.09 19:30
        • Τετάρτη - 18.09 19:30
  • Πόρτο Ράφτη

    • VILLAGE COOL MARIEL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 22:15
        • Σάββατο - 14.09 22:15
        • Κυριακή - 15.09 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 22:15
        • Τρίτη - 17.09 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 22:15
  • Ρέντης

    • VILLAGE COOL ΡΕΝΤΗΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:45
        • Παρασκευή - 13.09 20:45
        • Σάββατο - 14.09 20:45
        • Κυριακή - 15.09 20:45
        • Δευτέρα - 16.09 20:45
        • Τρίτη - 17.09 20:45
        • Τετάρτη - 18.09 20:45
  • Σαλαμίνα

    • ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 22:00
        • Σάββατο - 14.09 22:00
        • Κυριακή - 15.09 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 22:00
        • Τρίτη - 17.09 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 22:00
  • Σαρωνίδα

    • ΟΡΦΕΑΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 22:15
        • Σάββατο - 14.09 22:15
        • Κυριακή - 15.09 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 22:15
        • Τρίτη - 17.09 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 22:15