Με τους: Matthew Goode, Maggie Smith, Michelle Dockery

Η τηλεοπτική σειρά Ο Πύργος του Downton ακολούθησε τη ζωή της οικογένειας Κρόλεϊ και των υπηρετών που εργάστηκαν γι 'αυτούς στις αρχές του 20ου αιώνα σε ένα εξοχικό Βρετανικό Οίκο.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:30
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 12.09 19:20 / 21:50
        • Παρασκευή - 13.09 19:20 / 21:50
        • Σάββατο - 14.09 19:20 / 21:50
        • Κυριακή - 15.09 19:20 / 21:50
        • Δευτέρα - 16.09 19:20 / 21:50
        • Τρίτη - 17.09 19:20 / 21:50
        • Τετάρτη - 18.09 19:20 / 21:50
  • Αγ. Ανάργυροι

    • ΔΗΜ/ΚΟΣ ΚΙΝ/ΦΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΝΑΡ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 14.09 19:45 / 22:00
        • Κυριακή - 15.09 19:45 / 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 19:45 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 19:45 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 19:45 / 22:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 21:30
  • Αγ. Παρασκευή

    • ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:15
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 18:00
        • Παρασκευή - 13.09 18:00
        • Σάββατο - 14.09 18:00
        • Κυριακή - 15.09 18:00
        • Δευτέρα - 16.09 18:00
        • Τρίτη - 17.09 18:00
        • Τετάρτη - 18.09 18:00
    • ΑΕΛΛΩ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:30
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 18:00 / 20:15
        • Παρασκευή - 13.09 18:00 / 20:15
        • Σάββατο - 14.09 18:00 / 20:15
        • Κυριακή - 15.09 18:00 / 20:15
        • Τετάρτη - 18.09 18:00 / 20:15
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 21:30
        • Σάββατο - 14.09 21:30
        • Κυριακή - 15.09 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 18:00 / 20:15
        • Τρίτη - 17.09 18:00 / 20:15
        • Τετάρτη - 18.09 21:30
    • ΙΝΤΕΑΛ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 17:40 / 20:00 / 22:20
        • Παρασκευή - 13.09 17:40 / 20:00 / 22:20
        • Σάββατο - 14.09 17:40 / 20:00 / 22:20
        • Κυριακή - 15.09 17:40 / 20:00 / 22:20
        • Δευτέρα - 16.09 17:40 / 20:00 / 22:20
        • Τρίτη - 17.09 17:40 / 20:00 / 22:20
        • Τετάρτη - 18.09 17:40 / 20:00 / 22:20
  • Αιγάλεω

  • Αμπελοκήποι

    • ΕΛΛΗΝΙΣ Cinemax

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:15
  • Ανω Γλυφάδα

    • ΜΑΡΙΛΕΝΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:20 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:20 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:20 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:20 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 21:30
        • Τρίτη - 17.09 20:20 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:20 / 22:30
  • Αργυρούπολη

    • ΑΛΟΜΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:45
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:45
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:45
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:45
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:45
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:45
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 22:45
  • Βάρκιζα

    • ΒΑΡΚΙΖΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:20
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:20
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:20
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:20
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:20
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:20
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:20
  • Γαλάτσι

    • ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ - SUZUKI

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 21:15
        • Σάββατο - 14.09 21:15
        • Κυριακή - 15.09 21:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:00
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 19:50
        • Παρασκευή - 13.09 19:50
        • Σάββατο - 14.09 19:50
        • Κυριακή - 15.09 19:50
        • Δευτέρα - 16.09 19:50
        • Τρίτη - 17.09 19:50
        • Τετάρτη - 18.09 19:50
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 18:20
        • Παρασκευή - 13.09 18:20
        • Σάββατο - 14.09 18:20
        • Κυριακή - 15.09 18:20
        • Δευτέρα - 16.09 18:20
        • Τρίτη - 17.09 18:20
        • Τετάρτη - 18.09 18:20
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 17:40 / 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 17:40 / 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 17:40 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 17:40 / 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 17:40 / 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 17:40 / 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 17:40 / 20:00 / 22:30
  • Εξάρχεια

    • ΡΙΒΙΕΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:45
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:45
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:45
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:45
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:45
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:45
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 22:45
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 14.09 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 15.09 19:30
        • Δευτέρα - 16.09 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 19:30 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 19:30 / 22:00
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 12.09 21:00
        • Παρασκευή - 13.09 21:00
        • Σάββατο - 14.09 21:00
        • Κυριακή - 15.09 21:00
        • Δευτέρα - 16.09 21:00
        • Τρίτη - 17.09 21:00
        • Τετάρτη - 18.09 21:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 19:40 / 22:10
        • Παρασκευή - 13.09 19:40 / 22:10
        • Σάββατο - 14.09 19:40 / 22:10
        • Κυριακή - 15.09 19:40
        • Δευτέρα - 16.09 19:40 / 22:10
        • Τρίτη - 17.09 19:40 / 22:10
        • Τετάρτη - 18.09 19:40 / 22:10
      • Aίθουσα 5
        • Σάββατο - 14.09 16:40
        • Κυριακή - 15.09 16:40
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:10 / 22:40
        • Παρασκευή - 13.09 20:10 / 22:40
        • Σάββατο - 14.09 20:10 / 22:40
        • Κυριακή - 15.09 20:10 / 22:40
        • Δευτέρα - 16.09 20:10 / 22:40
        • Τρίτη - 17.09 20:10 / 22:40
        • Τετάρτη - 18.09 20:10 / 22:40
  • Καλλιθέα

    • ΔΙΟΝΥΣΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:15 / 22:30
  • Κηφισιά

    • MΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:10 / 22:20
        • Παρασκευή - 13.09 20:10 / 22:20
        • Σάββατο - 14.09 20:10 / 22:20
        • Κυριακή - 15.09 20:10 / 22:20
        • Δευτέρα - 16.09 20:10 / 22:20
        • Τρίτη - 17.09 20:10 / 22:20
        • Τετάρτη - 18.09 20:10 / 22:20
    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 13.09 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 14.09 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 15.09 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 16.09 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 17.09 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 18.09 19:00 / 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 17:40
        • Δευτέρα - 16.09 17:40
        • Τρίτη - 17.09 17:40
        • Τετάρτη - 18.09 17:40
  • Κολωνάκι

    • ΔΕΞΑΜΕΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:45
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:45
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:45
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:45
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:45
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:45
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 22:45
  • Μαραθώνας

    • VILLAGE COOL ΤΥΜΒΟΣ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:10
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:10
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:10
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:10
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:10
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:10
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:10
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 19:20 / 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 19:20 / 22:00
        • Σάββατο - 14.09 19:20 / 22:00
        • Κυριακή - 15.09 19:20 / 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 19:20 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 19:20 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 19:20 / 22:00
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 13
        • Πέμπτη - 12.09 19:30
        • Παρασκευή - 13.09 19:30
        • Σάββατο - 14.09 19:30
        • Κυριακή - 15.09 19:30
        • Δευτέρα - 16.09 19:30
        • Τρίτη - 17.09 19:30
        • Τετάρτη - 18.09 19:30
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 12.09 19:50 / 22:20
        • Παρασκευή - 13.09 19:50 / 22:20
        • Σάββατο - 14.09 19:50 / 22:20
        • Κυριακή - 15.09 19:50 / 22:20
        • Δευτέρα - 16.09 19:50 / 22:20
        • Τρίτη - 17.09 19:50 / 22:20
        • Τετάρτη - 18.09 19:50 / 22:20
  • Μοσχάτο

    • ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΙΝΕ ΚΗΠΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:40
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:40
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:40
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:40
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:40
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:40
        • Τετάρτη - 18.09 21:30
  • Νέα Σμύρνη

    • ΦΙΛΙΠ ΔΗΜ. ΚΙΝΗΜ.

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:45
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:45
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:45
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:45
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:45
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:45
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 22:45
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 22:00
        • Σάββατο - 14.09 22:00
        • Κυριακή - 15.09 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 22:00
        • Τρίτη - 17.09 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 22:00
    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 13.09 20:00
        • Σάββατο - 14.09 20:00
        • Κυριακή - 15.09 20:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00
        • Τρίτη - 17.09 20:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:00
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 19:15 / 21:50
        • Παρασκευή - 13.09 19:15 / 21:50
        • Σάββατο - 14.09 19:15 / 21:50
        • Κυριακή - 15.09 19:15 / 21:50
        • Δευτέρα - 16.09 19:15 / 21:50
        • Τρίτη - 17.09 19:15 / 21:50
        • Τετάρτη - 18.09 19:15 / 21:50
  • Παλαιό Φάληρο

    • CINERAMA

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 19:30 / 21:45
        • Παρασκευή - 13.09 19:30 / 21:45
        • Σάββατο - 14.09 19:30 / 21:45
        • Κυριακή - 15.09 19:30 / 21:45
        • Δευτέρα - 16.09 19:30 / 21:45
        • Τρίτη - 17.09 19:30 / 21:45
        • Τετάρτη - 18.09 19:30 / 21:45
    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 19:50 / 22:20
        • Παρασκευή - 13.09 19:50 / 22:20
        • Σάββατο - 14.09 19:50 / 22:20
        • Κυριακή - 15.09 19:50 / 22:20
        • Δευτέρα - 16.09 19:50 / 22:20
        • Τρίτη - 17.09 19:50 / 22:20
        • Τετάρτη - 18.09 19:50 / 22:20
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 12.09 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 13.09 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 14.09 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 15.09 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 16.09 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 17.09 19:30 / 22:00
        • Τετάρτη - 18.09 19:30 / 22:00
    • ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:20
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:20
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:20
        • Κυριακή - 15.09 22:20
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:20
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:20
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:20
  • Παλλήνη

    • ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:15 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:15 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:15 / 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:15 / 22:15
        • Τρίτη - 17.09 20:15 / 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:15 / 22:15
  • Πατήσια

    • ΛΙΛΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:45
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:45
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:45
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:45
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:45
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:45
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 22:45
  • Πειραιάς

    • ΖΕΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 18:00 / 20:15 / 22:30
    • ΣΙΝΕ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:45 / 23:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:45 / 23:00
        • Σάββατο - 14.09 20:45 / 23:00
        • Κυριακή - 15.09 20:45 / 23:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:45 / 23:00
        • Τρίτη - 17.09 20:45 / 23:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:45 / 23:00
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:15
  • Πλάκα

    • ΣΙΝΕ ΠΑΡΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:15 / 22:30
  • Πόρτο Ράφτη

    • AΛΕΞ - CINEMA

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:15
        • Σάββατο - 14.09 20:15
        • Κυριακή - 15.09 20:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:15
        • Τρίτη - 17.09 20:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:15
  • Σαρωνίδα

    • ΚΟΡΑΛΙ Cinemax

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 13.09 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 14.09 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 15.09 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 16.09 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 17.09 20:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 18.09 20:00 / 22:15
  • Υμηττός

    • ΑΜΥΝΤΑΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:10 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:10 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:10 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:10 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:10 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:10 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:10 / 22:30
  • Φιλοθέη

    • ΦΙΛΟΘΕΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:30 / 22:45
        • Παρασκευή - 13.09 20:30 / 22:45
        • Σάββατο - 14.09 20:30 / 22:45
        • Κυριακή - 15.09 20:30 / 22:45
        • Δευτέρα - 16.09 20:30 / 22:45
        • Τρίτη - 17.09 20:30 / 22:45
        • Τετάρτη - 18.09 20:30 / 22:45
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ (ΘΕΡΙΝΟΣ)

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 13.09 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 14.09 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 15.09 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 16.09 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 17.09 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 18.09 20:15 / 22:30
  • Χαϊδάρι

    • ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤ. ΚΙΝ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 12.09 20:00
        • Παρασκευή - 13.09 20:00
        • Σάββατο - 14.09 20:00
        • Κυριακή - 15.09 20:00
        • Δευτέρα - 16.09 20:00
        • Τρίτη - 17.09 20:00
        • Τετάρτη - 18.09 20:00