Με τους: Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Kumail Nanjiani

Οι Άντρες με τα Μαύρα έχουν εξαπλώσει τη δράση τους στον πλανήτη, το ίδιο όμως έχουν κάνει και τα εξωγήινα αποβράσματα. Για να μας προστατεύσουν, ο παρασημοφορημένος Πράκτορας H και η αποφασισμένη νεοσύλλεκτη M ενώνουν τις δυνάμεις τους σε ένα απρόσμενο δίδυμο που μπορεί και να τα καταφέρει.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 13.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 15.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 16.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 18.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 18:00 / 20:30 / 23:00
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 13.06 19:40 / 22:10
        • Παρασκευή - 14.06 19:40 / 22:10
        • Σάββατο - 15.06 19:40 / 22:10
        • Κυριακή - 16.06 19:40 / 22:10
        • Δευτέρα - 17.06 19:40 / 22:10
        • Τρίτη - 18.06 19:40 / 22:10
        • Τετάρτη - 19.06 19:40 / 22:10
    • ΟΝΕΙΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 23:00
        • Σάββατο - 15.06 23:00
        • Κυριακή - 16.06 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 23:00
        • Τρίτη - 18.06 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 23:00
  • Ίλιον

    • AΣΤΕΡΙ (ΠΡΩΗΝ ΙΛΙΟΝ)

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 22:45
        • Παρασκευή - 14.06 22:45
        • Σάββατο - 15.06 22:45
        • Κυριακή - 16.06 22:45
        • Δευτέρα - 17.06 22:45
        • Τρίτη - 18.06 22:45
        • Τετάρτη - 19.06 22:45
    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 15.06 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 16.06 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 18.06 19:30 / 22:00
        • Τετάρτη - 19.06 19:30 / 22:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 20:30
        • Παρασκευή - 14.06 20:30
        • Σάββατο - 15.06 20:30
        • Κυριακή - 16.06 20:30
        • Δευτέρα - 17.06 20:30
        • Τρίτη - 18.06 20:30
        • Τετάρτη - 19.06 20:30
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 13.06 23:15
        • Παρασκευή - 14.06 23:15
        • Σάββατο - 15.06 23:15
        • Δευτέρα - 17.06 23:15
        • Τρίτη - 18.06 23:15
        • Τετάρτη - 19.06 23:15
  • Αγ. Ανάργυροι

  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 13.06 18:20 / 20:45 / 23:10
        • Παρασκευή - 14.06 18:20 / 20:45 / 23:10
        • Σάββατο - 15.06 18:20 / 20:45 / 23:10
        • Κυριακή - 16.06 18:20 / 20:45 / 23:10
        • Δευτέρα - 17.06 18:20 / 20:45 / 23:10
        • Τρίτη - 18.06 18:20 / 20:45 / 23:10
        • Τετάρτη - 19.06 18:20 / 20:45 / 23:10
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 13.06 17:45 / 20:15 / 22:45
        • Παρασκευή - 14.06 17:45 / 20:15 / 22:45
        • Σάββατο - 15.06 17:45 / 20:15 / 22:45
        • Κυριακή - 16.06 17:45 / 20:15 / 22:45
        • Δευτέρα - 17.06 17:45 / 20:15 / 22:45
        • Τρίτη - 18.06 17:45 / 20:15 / 22:45
        • Τετάρτη - 19.06 17:45 / 20:15 / 22:45
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 15.06 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 16.06 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 17.06 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 18.06 18:00 / 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 18:00 / 20:15 / 22:30
  • Ανω Γλυφάδα

    • ΜΑΡΙΛΕΝΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 21:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 21:00
        • Τρίτη - 18.06 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00
  • Αργυρούπολη

    • ΣΙΝΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΙΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:45 / 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 20:45 / 23:00
        • Σάββατο - 15.06 20:45 / 23:00
        • Κυριακή - 16.06 20:45 / 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 20:45 / 23:00
        • Τρίτη - 18.06 20:45 / 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 20:45 / 23:00
  • Βάρκιζα

    • ΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 23:00
        • Σάββατο - 15.06 23:00
        • Κυριακή - 16.06 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 23:00
        • Τρίτη - 18.06 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 23:00
  • Βύρωνας

    • ΑΡΚΑΔΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 23:00
        • Σάββατο - 15.06 23:00
        • Κυριακή - 16.06 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 23:00
        • Τρίτη - 18.06 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 23:00
  • Γαλάτσι

    • ΣΙΝΕ ΓΑΛΑΤΣΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 22:45
        • Παρασκευή - 14.06 22:45
        • Σάββατο - 15.06 22:45
        • Κυριακή - 16.06 22:45
        • Δευτέρα - 17.06 22:45
        • Τρίτη - 18.06 22:45
        • Τετάρτη - 19.06 22:45
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:20 / 22:40
        • Παρασκευή - 14.06 20:20 / 22:40
        • Σάββατο - 15.06 20:20 / 22:40
        • Κυριακή - 16.06 20:20 / 22:40
        • Δευτέρα - 17.06 20:20 / 22:40
        • Τρίτη - 18.06 20:20 / 22:40
        • Τετάρτη - 19.06 20:20 / 22:40
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:30
        • Παρασκευή - 14.06 21:30
        • Σάββατο - 15.06 21:30
        • Κυριακή - 16.06 21:30
        • Δευτέρα - 17.06 21:30
        • Τρίτη - 18.06 21:30
        • Τετάρτη - 19.06 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Σάββατο - 15.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Κυριακή - 16.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τρίτη - 18.06 18:00 / 20:30 / 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 18:00 / 20:30 / 23:00
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 13.06 22:20
        • Τετάρτη - 19.06 22:20
  • Ζωγράφου

    • ΑΛΕΚΑ ΔΗΜΟΤ. ΚΙΝ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 22:45
        • Παρασκευή - 14.06 22:45
        • Σάββατο - 15.06 22:45
        • Κυριακή - 16.06 22:45
        • Δευτέρα - 17.06 22:45
        • Τρίτη - 18.06 22:45
        • Τετάρτη - 19.06 22:45
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 20:00
        • Σάββατο - 15.06 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 16.06 17:30 / 20:00
        • Δευτέρα - 17.06 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 18.06 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 20:00 / 22:30
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 13.06 21:10
        • Παρασκευή - 14.06 21:10
        • Σάββατο - 15.06 21:10
        • Κυριακή - 16.06 21:10
        • Δευτέρα - 17.06 21:10
        • Τρίτη - 18.06 21:10
        • Τετάρτη - 19.06 21:10
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 14.06 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 15.06 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 16.06 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 17.06 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 18.06 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 19.06 19:00 / 21:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 15.06 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 16.06 17:30 / 20:00
        • Δευτέρα - 17.06 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 18.06 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 20:00 / 22:30
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 10
        • Πέμπτη - 13.06 20:30
        • Παρασκευή - 14.06 20:30
        • Σάββατο - 15.06 20:30
        • Κυριακή - 16.06 20:30
        • Δευτέρα - 17.06 20:30
        • Τρίτη - 18.06 20:30
        • Τετάρτη - 19.06 20:30
      • Aίθουσα 5
        • Σάββατο - 15.06 17:30
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 13.06 19:30 / 22:15
        • Παρασκευή - 14.06 19:30 / 22:15
        • Σάββατο - 15.06 19:30 / 22:15
        • Κυριακή - 16.06 19:30 / 22:15
        • Δευτέρα - 17.06 19:30 / 22:15
        • Τρίτη - 18.06 19:30 / 22:15
        • Τετάρτη - 19.06 19:30 / 22:15
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 13.06 23:45
        • Παρασκευή - 14.06 23:45
        • Σάββατο - 15.06 23:45
        • Κυριακή - 16.06 23:45
        • Δευτέρα - 17.06 23:45
        • Τρίτη - 18.06 23:45
        • Τετάρτη - 19.06 23:45
  • Καλλιθέα

    • ΦΛΕΡΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:45 / 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 20:45 / 23:00
        • Σάββατο - 15.06 20:45 / 23:00
        • Κυριακή - 16.06 20:45 / 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 20:45 / 23:00
        • Τρίτη - 18.06 20:45 / 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 20:45 / 23:00
  • Κηφισιά

    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:15
        • Παρασκευή - 14.06 21:15
        • Σάββατο - 15.06 21:15
        • Κυριακή - 16.06 21:15
        • Δευτέρα - 17.06 21:15
        • Τρίτη - 18.06 21:15
        • Τετάρτη - 19.06 21:15
  • Λαύριο

  • Μαραθώνας

    • VILLAGE COOL ΤΥΜΒΟΣ

      • Aίθουσα 3
        • Παρασκευή - 14.06 21:00 / 23:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00 / 23:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00 / 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 21:00 / 23:00
        • Τρίτη - 18.06 21:00 / 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00 / 23:00
  • Μαρούσι

    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 14
        • Πέμπτη - 13.06 20:45 / 23:20
        • Παρασκευή - 14.06 20:45 / 23:20
        • Σάββατο - 15.06 20:45 / 23:20
        • Κυριακή - 16.06 20:45 / 23:20
        • Δευτέρα - 17.06 20:45 / 23:20
        • Τρίτη - 18.06 20:45 / 23:20
        • Τετάρτη - 19.06 20:45 / 23:20
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 13.06 19:30 / 22:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:30 / 22:00
        • Σάββατο - 15.06 17:00 / 19:30 / 22:00
        • Κυριακή - 16.06 19:30 / 22:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:30 / 22:00
        • Τρίτη - 18.06 19:30 / 22:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:15 / 23:40
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 13.06 18:15 / 21:00 / 23:45
        • Παρασκευή - 14.06 18:15 / 21:00 / 23:45
        • Σάββατο - 15.06 21:00 / 23:45
        • Κυριακή - 16.06 21:00 / 23:45
        • Δευτέρα - 17.06 18:15 / 21:00 / 23:45
        • Τρίτη - 18.06 18:15 / 21:00 / 23:45
        • Τετάρτη - 19.06 22:00
      • Aίθουσα 9
        • Τετάρτη - 19.06 19:10
  • Ν.Φιλαδέλφεια

    • ΑΛΣΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 23:00
        • Σάββατο - 15.06 23:00
        • Κυριακή - 16.06 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 23:00
        • Τρίτη - 18.06 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 23:00
  • Νέα Μάκρη

    • ΣΙΣΣΥ - Candia Strom

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 23:00
        • Σάββατο - 15.06 23:00
        • Κυριακή - 16.06 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 23:00
        • Τρίτη - 18.06 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 23:00
  • Νέα Σμύρνη

    • ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 13.06 22:45
        • Παρασκευή - 14.06 22:45
        • Σάββατο - 15.06 22:45
        • Κυριακή - 16.06 22:45
        • Δευτέρα - 17.06 22:45
        • Τρίτη - 18.06 22:45
        • Τετάρτη - 19.06 22:45
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 13.06 20:15
        • Παρασκευή - 14.06 20:15
        • Σάββατο - 15.06 20:15
        • Κυριακή - 16.06 20:15
        • Δευτέρα - 17.06 20:15
        • Τρίτη - 18.06 20:15
        • Τετάρτη - 19.06 20:15
    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΘΕΡΙΝΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 23:00
        • Σάββατο - 15.06 23:00
        • Κυριακή - 16.06 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 23:00
        • Τρίτη - 18.06 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 23:00
  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 14.06 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 15.06 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 16.06 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 17.06 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 18.06 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 19.06 19:00 / 21:30
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 13.06 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 15.06 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 16.06 17:30 / 20:00
        • Δευτέρα - 17.06 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 18.06 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 20:00 / 22:30
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 13.06 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 15.06 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 16.06 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 17.06 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 18.06 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 20:00 / 22:30
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 13.06 19:20 / 22:00
        • Παρασκευή - 14.06 19:20 / 22:00
        • Σάββατο - 15.06 19:20 / 22:00
        • Κυριακή - 16.06 19:20 / 22:00
        • Δευτέρα - 17.06 19:20 / 22:00
        • Τρίτη - 18.06 19:20 / 22:00
        • Τετάρτη - 19.06 19:20 / 22:00
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 13.06 20:20 / 22:50
        • Παρασκευή - 14.06 20:20 / 22:50
        • Σάββατο - 15.06 20:20 / 22:50
        • Κυριακή - 16.06 20:20 / 22:50
        • Δευτέρα - 17.06 20:20 / 22:50
        • Τρίτη - 18.06 20:20 / 22:50
        • Τετάρτη - 19.06 20:20 / 22:50
  • Παλλήνη

    • ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 22:45
        • Παρασκευή - 14.06 22:45
        • Σάββατο - 15.06 22:45
        • Κυριακή - 16.06 22:45
        • Δευτέρα - 17.06 22:45
        • Τρίτη - 18.06 22:45
        • Τετάρτη - 19.06 22:45
  • Πειραιάς

    • ΖΕΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:00 / 22:15
        • Παρασκευή - 14.06 20:00 / 22:15
        • Σάββατο - 15.06 20:00 / 22:15
        • Κυριακή - 16.06 20:00 / 22:15
        • Δευτέρα - 17.06 20:00 / 22:15
        • Τρίτη - 18.06 20:00 / 22:15
        • Τετάρτη - 19.06 20:00 / 22:15
  • Περιστέρι

    • ΦΟΙΒΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:20
        • Παρασκευή - 14.06 21:20
        • Σάββατο - 15.06 21:20
        • Κυριακή - 16.06 21:20
        • Δευτέρα - 17.06 21:20
        • Τρίτη - 18.06 21:20
        • Τετάρτη - 19.06 21:20
  • Ρέντης

    • VILLAGE COOL ΡΕΝΤΗΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:20
        • Παρασκευή - 14.06 21:20
        • Σάββατο - 15.06 21:20
        • Κυριακή - 16.06 21:20
        • Δευτέρα - 17.06 21:20
        • Τρίτη - 18.06 21:20
        • Τετάρτη - 19.06 21:20
  • Σαλαμίνα

    • ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 23:00
        • Παρασκευή - 14.06 23:00
        • Σάββατο - 15.06 23:00
        • Κυριακή - 16.06 23:00
        • Δευτέρα - 17.06 23:00
        • Τρίτη - 18.06 23:00
        • Τετάρτη - 19.06 23:00
  • Σαρωνίδα

    • ΚΟΡΑΛΙ Cinemax

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 22:45
        • Παρασκευή - 14.06 22:45
        • Σάββατο - 15.06 22:45
        • Κυριακή - 16.06 22:45
        • Δευτέρα - 17.06 22:45
        • Τρίτη - 18.06 22:45
        • Τετάρτη - 19.06 22:45
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 21:00
        • Παρασκευή - 14.06 21:00
        • Σάββατο - 15.06 21:00
        • Κυριακή - 16.06 21:00
        • Δευτέρα - 17.06 21:00
        • Τρίτη - 18.06 21:00
        • Τετάρτη - 19.06 21:00
  • Χαλκίδα

    • ΜΑΓΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 19:45 / 22:30
        • Παρασκευή - 14.06 19:45 / 22:30
        • Σάββατο - 15.06 19:45 / 22:30
        • Κυριακή - 16.06 19:45 / 22:30
        • Δευτέρα - 17.06 19:45 / 22:30
        • Τρίτη - 18.06 19:45 / 22:30
        • Τετάρτη - 19.06 19:45 / 22:30
  • Χαϊδάρι

    • ΑΝΟΙΞΗ ΔΗΜΟΤ. ΚΙΝ. ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 13.06 20:00 / 22:00
        • Παρασκευή - 14.06 20:00 / 22:00
        • Σάββατο - 15.06 22:00
        • Κυριακή - 16.06 22:00
        • Δευτέρα - 17.06 20:00 / 22:00
        • Τρίτη - 18.06 20:00 / 22:00
        • Τετάρτη - 19.06 20:00 / 22:00