Με τους: Kang-ho Song, Yeo-jeong Jo, So-dam Park

Δύο τετραμελείς οικογένειες, μία πολύ φτωχή και μια νεόπλουτη, «συνυπάρχουν» στην πολυτελή μονοκατοικία της δεύτερης με έναν εξαιρετικά απροσδόκητο τρόπο.

Πού παίζεται

  • Αγ. Ανάργυροι

  • Αθήνα

    • ΑΑΒΟΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 20:00
        • Παρασκευή - 15.11 20:00
        • Σάββατο - 16.11 20:00
        • Κυριακή - 17.11 20:00
        • Δευτέρα - 18.11 20:00
        • Τρίτη - 19.11 20:00
        • Τετάρτη - 20.11 20:00
    • ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 21:30
        • Παρασκευή - 15.11 21:30
        • Σάββατο - 16.11 21:30
        • Κυριακή - 17.11 21:30
        • Δευτέρα - 18.11 21:30
        • Τρίτη - 19.11 21:30
        • Τετάρτη - 20.11 21:30
    • ΔΑΝΑΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 22:20
        • Παρασκευή - 15.11 22:20
        • Σάββατο - 16.11 22:20
        • Κυριακή - 17.11 22:20
        • Δευτέρα - 18.11 22:20
        • Τρίτη - 19.11 22:20
        • Τετάρτη - 20.11 22:20
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.11 17:30 / 20:00
        • Παρασκευή - 15.11 17:30 / 20:00
        • Σάββατο - 16.11 17:30 / 20:00
        • Κυριακή - 17.11 17:30 / 20:00
        • Δευτέρα - 18.11 17:30 / 20:00
        • Τρίτη - 19.11 17:30 / 20:00
        • Τετάρτη - 20.11 17:30 / 20:00
    • ΙΝΤΕΑΛ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 17:00 / 19:40 / 22:20
        • Παρασκευή - 15.11 17:00 / 19:40 / 22:20
        • Σάββατο - 16.11 17:00 / 19:40 / 22:20
        • Κυριακή - 17.11 17:00 / 19:40 / 22:20
        • Δευτέρα - 18.11 17:00 / 19:40 / 22:20
        • Τρίτη - 19.11 17:00 / 19:40 / 22:20
        • Τετάρτη - 20.11 17:00 / 19:40 / 22:20
    • ΤΡΙΑΝΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 18:00 / 20:30
        • Παρασκευή - 15.11 18:00 / 20:30
        • Σάββατο - 16.11 18:00 / 20:30
        • Κυριακή - 17.11 18:00 / 20:30
        • Δευτέρα - 18.11 20:30
        • Τρίτη - 19.11 18:00 / 20:30
        • Τετάρτη - 20.11 18:00 / 20:30
  • Βάρκιζα

    • ΒΑΡΚΙΖΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 22:20
        • Παρασκευή - 15.11 22:20
        • Σάββατο - 16.11 22:20
        • Κυριακή - 17.11 22:20
        • Δευτέρα - 18.11 22:20
        • Τρίτη - 19.11 22:20
        • Τετάρτη - 20.11 22:20
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.11 19:35
        • Παρασκευή - 15.11 19:35
        • Σάββατο - 16.11 19:35
        • Κυριακή - 17.11 19:35
        • Δευτέρα - 18.11 19:35
        • Τρίτη - 19.11 19:35
        • Τετάρτη - 20.11 19:35
  • Δάφνη

    • ΑΤΛΑΝΤΙΣ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.11 19:00 / 21:45
        • Παρασκευή - 15.11 19:00 / 21:45
        • Σάββατο - 16.11 19:00 / 21:45
        • Κυριακή - 17.11 19:00 / 21:45
        • Δευτέρα - 18.11 19:00 / 21:45
        • Τρίτη - 19.11 19:00 / 21:45
        • Τετάρτη - 20.11 19:00 / 21:45
  • Θεσσαλονίκη

    • ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.11 18:45 / 21:10
        • Παρασκευή - 15.11 18:45 / 21:10
        • Σάββατο - 16.11 18:45 / 21:10
        • Κυριακή - 17.11 18:45 / 21:10
        • Δευτέρα - 18.11 18:45 / 21:10
        • Τρίτη - 19.11 18:45 / 21:10
        • Τετάρτη - 20.11 18:45 / 21:10
  • Κεραμεικός

    • ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΛΑΙΣ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.11 21:30
        • Παρασκευή - 15.11 21:30
        • Σάββατο - 16.11 21:30
        • Κυριακή - 17.11 21:30
        • Δευτέρα - 18.11 21:30
        • Τρίτη - 19.11 21:30
        • Τετάρτη - 20.11 21:30
  • Κηφισιά

    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 18:50
        • Παρασκευή - 15.11 18:50
        • Σάββατο - 16.11 18:50
        • Κυριακή - 17.11 18:50
        • Δευτέρα - 18.11 18:50
        • Τρίτη - 19.11 18:50
        • Τετάρτη - 20.11 18:50
  • Νέα Σμύρνη

    • ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.11 22:00
        • Παρασκευή - 15.11 22:00
        • Σάββατο - 16.11 22:00
        • Κυριακή - 17.11 22:00
        • Δευτέρα - 18.11 22:00
        • Τρίτη - 19.11 22:00
        • Τετάρτη - 20.11 22:00
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.11 20:15 / 22:30
        • Παρασκευή - 15.11 20:15 / 22:30
        • Σάββατο - 16.11 20:15 / 22:30
        • Κυριακή - 17.11 20:15 / 22:30
        • Δευτέρα - 18.11 20:15 / 22:30
        • Τρίτη - 19.11 20:15 / 22:30
        • Τετάρτη - 20.11 20:15 / 22:30
  • Πειραιάς

    • ΣΙΝΕΑΚ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 17:40 / 22:10
        • Παρασκευή - 15.11 17:40 / 22:10
        • Σάββατο - 16.11 17:40 / 22:10
        • Κυριακή - 17.11 17:40 / 22:10
        • Δευτέρα - 18.11 17:40 / 22:10
        • Τρίτη - 19.11 17:40 / 22:10
        • Τετάρτη - 20.11 17:40 / 22:10
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.11 19:15
        • Παρασκευή - 15.11 19:15
        • Σάββατο - 16.11 19:15
        • Κυριακή - 17.11 19:15
        • Δευτέρα - 18.11 19:15
        • Τρίτη - 19.11 19:15
        • Τετάρτη - 20.11 19:15
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.11 21:45
        • Παρασκευή - 15.11 21:45
        • Σάββατο - 16.11 21:45
        • Κυριακή - 17.11 21:45
        • Δευτέρα - 18.11 21:45
        • Τρίτη - 19.11 21:45
        • Τετάρτη - 20.11 21:45
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.11 22:00
        • Παρασκευή - 15.11 22:00
        • Σάββατο - 16.11 22:00
        • Κυριακή - 17.11 22:00
        • Δευτέρα - 18.11 22:00
        • Τρίτη - 19.11 22:00
        • Τετάρτη - 20.11 22:00
  • Χολαργός

    • ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.11 21:30
        • Παρασκευή - 15.11 21:30
        • Σάββατο - 16.11 21:30
        • Κυριακή - 17.11 21:30
        • Δευτέρα - 18.11 21:30
        • Τρίτη - 19.11 21:30
        • Τετάρτη - 20.11 21:30