Έχουν περάσει 10 χρόνια από την Μεγάλη Συμφωνία, με ένα ιδιαίτερο σύστημα παρακολούθησης, όπου οι γάτες και οι σκύλοι έχουν σχεδιάσει και αναλάβει τον από κοινού έλεγχο του με σκοπό τη διατήρηση της ειρήνης και την αποτροπή οποιασδήποτε διαμάχης. Όμως, όταν ένας σατανικός παπαγάλος με άριστες τεχνολογικές γνώσεις διεισδύει στα ασύρματα δίκτυα για να χρησιμοποιήσει τις συχνότητες που μόνο οι γάτες και οι σκύλοι μπορούν να ακούσουν, θα τους οδηγήσει σε μία διαμάχη, η οποία θα επαναφέρει τον παγκόσμιο πόλεμο ανάμεσα στις γάτες και τους σκύλους.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 29.10 19:00
        • Παρασκευή - 30.10 19:00
        • Σάββατο - 31.10 19:00
        • Κυριακή - 01.11 19:00
        • Δευτέρα - 02.11 19:00
        • Τρίτη - 03.11 19:00
        • Τετάρτη - 04.11 19:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 29.10 19:20
        • Παρασκευή - 30.10 19:20
        • Σάββατο - 31.10 19:20
        • Κυριακή - 01.11 19:20
        • Δευτέρα - 02.11 19:20
        • Τρίτη - 03.11 19:20
        • Τετάρτη - 04.11 19:20
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 29.10 18:10 / 20:40
        • Παρασκευή - 30.10 18:10 / 20:40
        • Σάββατο - 31.10 18:10 / 20:40
        • Κυριακή - 01.11 18:10 / 20:40
        • Δευτέρα - 02.11 18:10 / 20:40
        • Τρίτη - 03.11 18:10 / 20:40
        • Τετάρτη - 04.11 18:10 / 20:40
      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 29.10 18:30
        • Παρασκευή - 30.10 18:30
        • Σάββατο - 31.10 18:30
        • Κυριακή - 01.11 18:30
        • Δευτέρα - 02.11 18:30
        • Τρίτη - 03.11 18:30
        • Τετάρτη - 04.11 18:30
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 31.10 17:00
        • Κυριακή - 01.11 17:00
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 29.10 19:00
        • Παρασκευή - 30.10 19:00
        • Σάββατο - 31.10 19:00
        • Κυριακή - 01.11 19:00
        • Δευτέρα - 02.11 19:00
        • Τρίτη - 03.11 19:00
        • Τετάρτη - 04.11 19:00
      • Aίθουσα 5
        • Σάββατο - 31.10 18:00
        • Κυριακή - 01.11 18:00
  • Αγ. Ανάργυροι

  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 29.10 18:00
        • Παρασκευή - 30.10 18:00
        • Σάββατο - 31.10 18:00
        • Κυριακή - 01.11 18:00
        • Δευτέρα - 02.11 18:00
        • Τρίτη - 03.11 18:00
        • Τετάρτη - 04.11 18:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 29.10 19:15
        • Παρασκευή - 30.10 19:15
        • Σάββατο - 31.10 19:15
        • Κυριακή - 01.11 19:15
        • Δευτέρα - 02.11 19:15
        • Τρίτη - 03.11 19:15
        • Τετάρτη - 04.11 19:15
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 29.10 18:45
        • Παρασκευή - 30.10 18:45
        • Σάββατο - 31.10 18:45
        • Κυριακή - 01.11 18:45
        • Δευτέρα - 02.11 18:45
        • Τρίτη - 03.11 18:45
        • Τετάρτη - 04.11 18:45
  • Αθήνα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 30.10 18:50
        • Σάββατο - 31.10 17:00 / 18:50
        • Κυριακή - 01.11 17:00 / 18:50
  • Αιγάλεω

  • Γλυφάδα

    • NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 31.10 17:00
        • Κυριακή - 01.11 17:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 29.10 19:00
        • Παρασκευή - 30.10 19:00
        • Σάββατο - 31.10 18:00
        • Κυριακή - 01.11 18:00
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 29.10 18:30
        • Παρασκευή - 30.10 18:30
        • Σάββατο - 31.10 18:30
        • Κυριακή - 01.11 18:30
        • Τετάρτη - 04.11 18:30
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 29.10 19:30
        • Παρασκευή - 30.10 19:30
        • Σάββατο - 31.10 19:30
        • Κυριακή - 01.11 19:30
        • Τετάρτη - 04.11 19:30
  • Μαρούσι

    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 29.10 19:50
        • Παρασκευή - 30.10 19:50
        • Σάββατο - 31.10 19:50
        • Κυριακή - 01.11 19:50
        • Δευτέρα - 02.11 19:50
        • Τρίτη - 03.11 19:50
        • Τετάρτη - 04.11 19:50
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 29.10 19:20
        • Παρασκευή - 30.10 19:20
        • Σάββατο - 31.10 19:20
        • Κυριακή - 01.11 19:20
        • Δευτέρα - 02.11 19:20
        • Τρίτη - 03.11 19:20
        • Τετάρτη - 04.11 19:20
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 29.10 18:50
        • Παρασκευή - 30.10 18:50
        • Σάββατο - 31.10 18:50
        • Κυριακή - 01.11 18:50
        • Δευτέρα - 02.11 18:50
        • Τρίτη - 03.11 18:50
        • Τετάρτη - 04.11 18:50
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 29.10 18:20
        • Παρασκευή - 30.10 18:20
        • Σάββατο - 31.10 18:20
        • Κυριακή - 01.11 18:20
        • Δευτέρα - 02.11 18:20
        • Τρίτη - 03.11 18:20
        • Τετάρτη - 04.11 18:20
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 29.10 18:00
        • Παρασκευή - 30.10 18:00
        • Σάββατο - 31.10 18:00
        • Κυριακή - 01.11 18:00
        • Δευτέρα - 02.11 18:00
        • Τρίτη - 03.11 18:00
        • Τετάρτη - 04.11 18:00
  • Νέα Σμύρνη

    • ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ

      • Aίθουσα 2
        • Παρασκευή - 30.10 16:30
        • Σάββατο - 31.10 16:30
        • Κυριακή - 01.11 16:30
  • Νέο Ηράκλειο

  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 29.10 19:20
        • Παρασκευή - 30.10 19:20
        • Σάββατο - 31.10 19:20
        • Κυριακή - 01.11 19:20
        • Δευτέρα - 02.11 19:20
        • Τρίτη - 03.11 19:20
        • Τετάρτη - 04.11 19:20
  • Παλαιό Φάληρο

    • CINERAMA

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 30.10 18:00
        • Σάββατο - 31.10 18:00
        • Κυριακή - 01.11 18:00
    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 29.10 19:15
        • Παρασκευή - 30.10 19:15
        • Σάββατο - 31.10 19:15
        • Κυριακή - 01.11 19:15
        • Δευτέρα - 02.11 19:15
        • Τρίτη - 03.11 19:15
        • Τετάρτη - 04.11 19:15
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 29.10 18:20
        • Παρασκευή - 30.10 18:20
        • Σάββατο - 31.10 18:20
        • Κυριακή - 01.11 18:20
        • Δευτέρα - 02.11 18:20
        • Τρίτη - 03.11 18:20
        • Τετάρτη - 04.11 18:20
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 29.10 18:40
        • Παρασκευή - 30.10 18:40
        • Σάββατο - 31.10 18:40
        • Κυριακή - 01.11 18:40
        • Δευτέρα - 02.11 18:40
        • Τρίτη - 03.11 18:40
        • Τετάρτη - 04.11 18:40
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 29.10 20:00
        • Παρασκευή - 30.10 20:00
        • Σάββατο - 31.10 20:00
        • Κυριακή - 01.11 20:00
        • Δευτέρα - 02.11 20:00
        • Τρίτη - 03.11 20:00
        • Τετάρτη - 04.11 20:00
  • Παλλήνη

    • ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 29.10 19:00
        • Παρασκευή - 30.10 17:30 / 19:00
        • Σάββατο - 31.10 17:30 / 19:00
  • Χαλάνδρι

    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 4
        • Παρασκευή - 30.10 17:30
        • Σάββατο - 31.10 17:30
        • Κυριακή - 01.11 17:30
  • Χαϊδάρι