Το Wonder Park αφηγείται την ιστορία ενός συναρπαστικού λούνα παρκ, όπου η απίστευτη φαντασία της μικρής Τζουν ζωντανεύει.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 18:15 / 20:20
        • Παρασκευή - 15.03 18:15 / 20:20
        • Σάββατο - 16.03 16:10 / 18:15 / 20:20
        • Κυριακή - 17.03 16:10 / 18:15 / 20:20
        • Δευτέρα - 18.03 18:15 / 20:20
        • Τρίτη - 19.03 18:15 / 20:20
        • Τετάρτη - 20.03 18:15 / 20:20
      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 14.03 17:30 / 19:30
        • Παρασκευή - 15.03 17:30 / 19:30
        • Σάββατο - 16.03 17:30 / 19:30
        • Κυριακή - 17.03 17:30 / 19:30
        • Δευτέρα - 18.03 17:30 / 19:30
        • Τρίτη - 19.03 17:30 / 19:30
        • Τετάρτη - 20.03 17:30 / 19:30
      • Aίθουσα 14
        • Πέμπτη - 14.03 18:00 / 20:00
        • Παρασκευή - 15.03 18:00 / 20:00
        • Σάββατο - 16.03 16:00 / 18:00 / 20:00
        • Κυριακή - 17.03 16:00 / 18:00 / 20:00
        • Δευτέρα - 18.03 18:00 / 20:00
        • Τρίτη - 19.03 18:00 / 20:00
        • Τετάρτη - 20.03 18:00 / 20:00
      • Aίθουσα 2
        • Σάββατο - 16.03 15:30
        • Κυριακή - 17.03 15:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.03 20:40
        • Παρασκευή - 15.03 20:40
        • Σάββατο - 16.03 20:40
        • Κυριακή - 17.03 20:40
        • Δευτέρα - 18.03 20:40
        • Τρίτη - 19.03 20:40
        • Τετάρτη - 20.03 20:40
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.03 18:30
        • Παρασκευή - 15.03 18:30
        • Σάββατο - 16.03 16:30 / 18:30
        • Κυριακή - 17.03 16:30 / 18:30
        • Δευτέρα - 18.03 18:30
        • Τρίτη - 19.03 18:30
        • Τετάρτη - 20.03 18:30
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 14.03 17:00 / 19:00
        • Παρασκευή - 15.03 17:00 / 19:00
        • Σάββατο - 16.03 15:00 / 17:00 / 19:00
        • Κυριακή - 17.03 15:00 / 17:00 / 19:00
        • Δευτέρα - 18.03 17:00 / 19:00
        • Τρίτη - 19.03 17:00 / 19:00
        • Τετάρτη - 20.03 17:00 / 19:00
  • Ίλιον

    • ODEON ESCAPE

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 18:30
        • Παρασκευή - 15.03 18:30
        • Σάββατο - 16.03 18:30
        • Κυριακή - 17.03 12:30 / 18:30
        • Δευτέρα - 18.03 18:30
        • Τρίτη - 19.03 18:30
        • Τετάρτη - 20.03 18:30
      • Aίθουσα 2
        • Σάββατο - 16.03 16:00
        • Κυριακή - 17.03 12:00 / 14:00 / 16:00
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.03 19:00
        • Παρασκευή - 15.03 19:00
        • Σάββατο - 16.03 17:00 / 19:00
        • Κυριακή - 17.03 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00
        • Δευτέρα - 18.03 19:00
        • Τρίτη - 19.03 19:00
        • Τετάρτη - 20.03 19:00
      • Aίθουσα 6
        • Σάββατο - 16.03 17:30
        • Κυριακή - 17.03 13:30 / 15:30 / 17:30
  • Αγ.Δημήτριος

    • VILLAGE ATHENS METRO MALL

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.03 15:15 / 17:30
        • Παρασκευή - 15.03 15:15 / 17:30
        • Σάββατο - 16.03 13:15 / 15:15 / 17:30
        • Κυριακή - 17.03 13:15 / 15:15 / 17:30
        • Δευτέρα - 18.03 15:15 / 17:30
        • Τρίτη - 19.03 15:15 / 17:30
        • Τετάρτη - 20.03 15:15 / 17:30
      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.03 16:15 / 18:15
        • Παρασκευή - 15.03 16:15 / 18:15
        • Σάββατο - 16.03 12:15 / 14:15 / 16:15 / 18:15
        • Κυριακή - 17.03 12:15 / 14:15 / 16:15 / 18:15
        • Δευτέρα - 18.03 16:15 / 18:15
        • Τρίτη - 19.03 16:15 / 18:15
        • Τετάρτη - 20.03 16:15 / 18:15
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.03 17:00
        • Παρασκευή - 15.03 17:00
        • Σάββατο - 16.03 17:00
        • Κυριακή - 17.03 17:00
        • Δευτέρα - 18.03 17:00
        • Τρίτη - 19.03 17:00
        • Τετάρτη - 20.03 17:00
  • Αθήνα

    • ΑΕΛΛΩ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 17:00
        • Παρασκευή - 15.03 17:00
        • Σάββατο - 16.03 15:00 / 17:00
        • Κυριακή - 17.03 15:00 / 17:00
        • Δευτέρα - 18.03 17:00
        • Τρίτη - 19.03 17:00
        • Τετάρτη - 20.03 17:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.03 18:00
        • Παρασκευή - 15.03 18:00
        • Σάββατο - 16.03 16:00 / 18:00
        • Κυριακή - 17.03 16:00 / 18:00
        • Δευτέρα - 18.03 18:00
        • Τρίτη - 19.03 18:00
        • Τετάρτη - 20.03 18:00
    • ΓΑΛΑΞΙΑΣ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 15.03 16:15
        • Σάββατο - 16.03 16:15
        • Κυριακή - 17.03 16:15
    • ΕΜΠΑΣΣΥ NOVA ODEON

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 18:00
        • Παρασκευή - 15.03 18:00
        • Σάββατο - 16.03 18:00
        • Κυριακή - 17.03 17:00
        • Δευτέρα - 18.03 18:00
        • Τρίτη - 19.03 18:00
        • Τετάρτη - 20.03 18:00
  • Αιγάλεω

  • Βάρκιζα

    • ΒΑΡΚΙΖΑ

      • Aίθουσα 2
        • Παρασκευή - 15.03 16:30
        • Σάββατο - 16.03 16:30
        • Κυριακή - 17.03 16:30
  • Γλυφάδα

    • NOVACINEMA ODEON ΓΛΥΦΑΔΑ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 16.03 18:00
        • Κυριακή - 17.03 18:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.03 19:00
        • Παρασκευή - 15.03 19:00
        • Σάββατο - 16.03 17:00 / 19:00
        • Κυριακή - 17.03 17:00 / 19:00
        • Δευτέρα - 18.03 19:00
        • Τρίτη - 19.03 19:00
        • Τετάρτη - 20.03 19:00
    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 18:10
        • Παρασκευή - 15.03 18:10
        • Σάββατο - 16.03 16:20 / 18:10
        • Κυριακή - 17.03 16:20 / 18:10
        • Δευτέρα - 18.03 18:10
        • Τρίτη - 19.03 18:10
        • Τετάρτη - 20.03 18:10
      • Aίθουσα 4
        • Σάββατο - 16.03 15:10
        • Κυριακή - 17.03 15:10
  • Δάφνη

    • ΝΑΝΑ CINEMAX

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 17:30
        • Παρασκευή - 15.03 17:30
        • Σάββατο - 16.03 15:30 / 17:30
        • Κυριακή - 17.03 15:30 / 17:30
        • Δευτέρα - 18.03 17:30
        • Τρίτη - 19.03 17:30
        • Τετάρτη - 20.03 17:30
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.03 18:30
        • Παρασκευή - 15.03 18:30
        • Σάββατο - 16.03 16:30 / 18:30
        • Κυριακή - 17.03 16:30 / 18:30
        • Δευτέρα - 18.03 18:30
        • Τρίτη - 19.03 18:30
        • Τετάρτη - 20.03 18:30
  • Θεσσαλονίκη

    • ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ

      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.03 18:00
        • Παρασκευή - 15.03 18:00
        • Σάββατο - 16.03 16:00 / 18:00
        • Κυριακή - 17.03 16:00 / 18:00
        • Δευτέρα - 18.03 18:00
        • Τρίτη - 19.03 18:00
        • Τετάρτη - 20.03 18:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.03 19:00
        • Παρασκευή - 15.03 19:00
        • Σάββατο - 16.03 17:00 / 19:00
        • Κυριακή - 17.03 17:00 / 19:00
        • Δευτέρα - 18.03 19:00
        • Τρίτη - 19.03 19:00
        • Τετάρτη - 20.03 19:00
      • Aίθουσα 7
        • Σάββατο - 16.03 17:30
        • Κυριακή - 17.03 17:30
      • Aίθουσα 8
        • Σάββατο - 16.03 18:30
        • Κυριακή - 17.03 18:30
    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 19:00
        • Παρασκευή - 15.03 19:00
        • Σάββατο - 16.03 17:00 / 19:00
        • Κυριακή - 17.03 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00
        • Δευτέρα - 18.03 19:00
        • Τρίτη - 19.03 19:00
        • Τετάρτη - 20.03 19:00
      • Aίθουσα 10
        • Σάββατο - 16.03 17:30
        • Κυριακή - 17.03 13:30 / 15:30 / 17:30
      • Aίθουσα 11
        • Σάββατο - 16.03 16:00 / 18:00
        • Κυριακή - 17.03 12:00 / 14:00 / 16:00 / 18:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.03 18:30
        • Παρασκευή - 15.03 18:30
        • Σάββατο - 16.03 16:30 / 18:30
        • Κυριακή - 17.03 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:30
        • Δευτέρα - 18.03 18:30
        • Τρίτη - 19.03 18:30
        • Τετάρτη - 20.03 18:30
    • VILLAGE MEDITERRANEAN COSMOS

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.03 19:00
        • Παρασκευή - 15.03 19:00
        • Σάββατο - 16.03 19:00
        • Κυριακή - 17.03 19:00
        • Δευτέρα - 18.03 19:00
        • Τρίτη - 19.03 19:00
        • Τετάρτη - 20.03 19:00
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.03 18:15
        • Παρασκευή - 15.03 18:15
        • Σάββατο - 16.03 12:00 / 14:00 / 16:15 / 18:15
        • Κυριακή - 17.03 12:00 / 14:00 / 16:15 / 18:15
        • Δευτέρα - 18.03 18:15
        • Τρίτη - 19.03 18:15
        • Τετάρτη - 20.03 18:15
      • Aίθουσα 6
        • Πέμπτη - 14.03 17:00
        • Παρασκευή - 15.03 17:00
        • Σάββατο - 16.03 12:30 / 14:45 / 17:00
        • Κυριακή - 17.03 12:30 / 14:45 / 17:00
        • Δευτέρα - 18.03 17:00
        • Τρίτη - 19.03 17:00
        • Τετάρτη - 20.03 17:00
      • Aίθουσα 7
        • Πέμπτη - 14.03 17:30
        • Παρασκευή - 15.03 17:30
        • Σάββατο - 16.03 13:10 / 15:30 / 17:30
        • Κυριακή - 17.03 13:10 / 15:30 / 17:30
        • Δευτέρα - 18.03 17:30
        • Τρίτη - 19.03 17:30
        • Τετάρτη - 20.03 17:30
      • Aίθουσα 9
        • Πέμπτη - 14.03 17:45 / 20:00
        • Παρασκευή - 15.03 17:45 / 20:00
        • Σάββατο - 16.03 12:45 / 15:15 / 17:45 / 20:00
        • Κυριακή - 17.03 12:45 / 15:15 / 17:45 / 20:00
        • Δευτέρα - 18.03 17:45 / 20:00
        • Τρίτη - 19.03 17:45 / 20:00
        • Τετάρτη - 20.03 17:45 / 20:00
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.03 18:00
        • Παρασκευή - 15.03 18:00
        • Σάββατο - 16.03 18:00
        • Κυριακή - 17.03 18:00
        • Δευτέρα - 18.03 18:00
        • Τρίτη - 19.03 18:00
        • Τετάρτη - 20.03 18:00
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 12
        • Πέμπτη - 14.03 18:50
        • Παρασκευή - 15.03 18:50
        • Δευτέρα - 18.03 18:50
        • Τρίτη - 19.03 18:50
        • Τετάρτη - 20.03 18:50
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.03 15:00 / 17:00
        • Παρασκευή - 15.03 15:00 / 17:00
        • Σάββατο - 16.03 13:00 / 15:00 / 17:00
        • Κυριακή - 17.03 13:00 / 15:00 / 17:00
        • Δευτέρα - 18.03 15:00 / 17:00
        • Τρίτη - 19.03 15:00 / 17:00
        • Τετάρτη - 20.03 15:00 / 17:00
      • Aίθουσα 4
        • Πέμπτη - 14.03 15:40 / 17:40
        • Παρασκευή - 15.03 15:40 / 17:40
        • Σάββατο - 16.03 13:40 / 15:40 / 17:40
        • Κυριακή - 17.03 13:40 / 15:40 / 17:40
        • Δευτέρα - 18.03 15:40 / 17:40
      • Aίθουσα 7
        • Σάββατο - 16.03 12:00 / 14:15 / 16:30 / 18:45
        • Κυριακή - 17.03 12:00 / 14:15 / 16:30 / 18:45
      • Aίθουσα 9
        • Τρίτη - 19.03 15:40 / 17:40
        • Τετάρτη - 20.03 15:40 / 17:40
  • Νέα Μάκρη

  • Νέα Σμύρνη

    • ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ

      • Aίθουσα 2
        • Παρασκευή - 15.03 16:30
        • Σάββατο - 16.03 16:30
        • Κυριακή - 17.03 16:30
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Σάββατο - 16.03 16:15
        • Κυριακή - 17.03 16:15
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.03 17:15
        • Παρασκευή - 15.03 17:15
        • Σάββατο - 16.03 17:15
        • Κυριακή - 17.03 17:15
        • Δευτέρα - 18.03 17:15
        • Τρίτη - 19.03 17:15
        • Τετάρτη - 20.03 17:15
  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.03 19:10
        • Παρασκευή - 15.03 19:10
        • Σάββατο - 16.03 17:10 / 19:10
        • Κυριακή - 17.03 17:10 / 19:10
        • Δευτέρα - 18.03 19:10
        • Τρίτη - 19.03 19:10
        • Τετάρτη - 20.03 19:10
      • Aίθουσα 5
        • Σάββατο - 16.03 18:30
        • Κυριακή - 17.03 18:30
      • Aίθουσα 7
        • Σάββατο - 16.03 18:00
        • Κυριακή - 17.03 18:00
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 4
        • Σάββατο - 16.03 17:30
        • Κυριακή - 17.03 17:30
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.03 18:15
        • Παρασκευή - 15.03 18:15
        • Σάββατο - 16.03 18:30
        • Κυριακή - 17.03 18:30
        • Δευτέρα - 18.03 18:15
        • Τρίτη - 19.03 18:15
        • Τετάρτη - 20.03 18:15
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 17:30
        • Παρασκευή - 15.03 17:30
        • Σάββατο - 16.03 17:30
        • Κυριακή - 17.03 17:30
        • Δευτέρα - 18.03 17:30
        • Τρίτη - 19.03 17:30
        • Τετάρτη - 20.03 17:30
      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.03 18:40
        • Παρασκευή - 15.03 18:40
        • Σάββατο - 16.03 18:40
        • Κυριακή - 17.03 18:40
        • Δευτέρα - 18.03 18:40
        • Τρίτη - 19.03 18:40
        • Τετάρτη - 20.03 18:40
      • Aίθουσα 7
        • Σάββατο - 16.03 16:50
        • Κυριακή - 17.03 16:50
  • Πειραιάς

    • ΣΙΝΕΑΚ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 15.03 15:50
        • Σάββατο - 16.03 15:50
        • Κυριακή - 17.03 15:50
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.03 17:30
        • Σάββατο - 16.03 17:30
        • Κυριακή - 17.03 17:30
        • Τετάρτη - 20.03 17:30
  • Χαλάνδρι

  • Χαλκίδα

    • ΜΑΓΙΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.03 17:40
        • Παρασκευή - 15.03 17:40
        • Σάββατο - 16.03 17:40
        • Κυριακή - 17.03 17:40
        • Δευτέρα - 18.03 17:40
        • Τρίτη - 19.03 17:40
        • Τετάρτη - 20.03 17:40
  • Χολαργός

    • ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Παρασκευή - 15.03 17:00
        • Σάββατο - 16.03 17:00
        • Κυριακή - 17.03 17:00