Με τους: Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini

O Tony Lip, πορτιέρης από μία Ιταλο-αμερικανική γειτονιά του Bronx, προσλαμβάνεται ως οδηγός του Dr. Don Shirley, ενός παγκοσμίου φήμης αφροαμερικάνου πιανίστα, για να τον συνοδεύσει σε μία περιοδεία από το Manhattan στον βαθύ Αμερικάνικο Νότο.

Πού παίζεται

  • Άγιος Ιωάννης Ρέντη

    • VILLAGE SHOPPING AND MORE

      • Aίθουσα 16
        • Πέμπτη - 14.02 20:00
        • Παρασκευή - 15.02 20:00
        • Σάββατο - 16.02 20:00
        • Κυριακή - 17.02 20:00
        • Δευτέρα - 18.02 20:00
        • Τρίτη - 19.02 20:00
        • Τετάρτη - 20.02 20:00
      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 22:50
        • Παρασκευή - 15.02 22:50
        • Σάββατο - 16.02 22:50
        • Κυριακή - 17.02 22:50
        • Δευτέρα - 18.02 22:50
        • Τρίτη - 19.02 22:50
        • Τετάρτη - 20.02 22:50
  • Αθήνα

    • ODEON ΟΠΕΡΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 19:00 / 21:40
        • Παρασκευή - 15.02 19:00 / 21:40
        • Σάββατο - 16.02 19:00 / 21:40
        • Κυριακή - 17.02 19:00 / 21:40
        • Δευτέρα - 18.02 19:00 / 21:40
        • Τρίτη - 19.02 19:00 / 21:40
        • Τετάρτη - 20.02 19:00 / 21:40
    • ΓΑΛΑΞΙΑΣ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Παρασκευή - 15.02 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Σάββατο - 16.02 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Κυριακή - 17.02 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Δευτέρα - 18.02 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τρίτη - 19.02 17:30 / 20:00 / 22:30
        • Τετάρτη - 20.02 17:30 / 20:00 / 22:30
    • ΙΛΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 18:30 / 21:00
        • Παρασκευή - 15.02 18:30 / 21:00
        • Σάββατο - 16.02 18:30 / 21:00
        • Κυριακή - 17.02 18:30 / 21:00
        • Δευτέρα - 18.02 18:30 / 21:00
        • Τρίτη - 19.02 18:30 / 21:00
        • Τετάρτη - 20.02 18:30 / 21:00
  • Βάρκιζα

    • ΒΑΡΚΙΖΑ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 20:10 / 22:20
        • Παρασκευή - 15.02 20:10 / 22:20
        • Σάββατο - 16.02 20:10 / 22:20
        • Κυριακή - 17.02 20:10 / 22:20
        • Δευτέρα - 18.02 20:10 / 22:20
        • Τρίτη - 19.02 20:10 / 22:20
        • Τετάρτη - 20.02 20:10 / 22:20
  • Γλυφάδα

    • ΑΘΗΝΑΙΟΝ Cinepolis

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.02 18:40 / 21:15
        • Παρασκευή - 15.02 18:40 / 21:15
        • Σάββατο - 16.02 18:40 / 21:15
        • Κυριακή - 17.02 18:40 / 21:15
        • Δευτέρα - 18.02 18:40 / 21:15
        • Τρίτη - 19.02 18:40 / 21:15
        • Τετάρτη - 20.02 18:40 / 21:15
  • Δάφνη

    • ΑΤΛΑΝΤΙΣ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 21:15
        • Παρασκευή - 15.02 21:15
        • Σάββατο - 16.02 21:15
        • Κυριακή - 17.02 21:15
        • Δευτέρα - 18.02 21:15
        • Τρίτη - 19.02 21:15
        • Τετάρτη - 20.02 21:15
  • Θεσσαλονίκη

    • STER CINEMAS ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

      • Aίθουσα 5
        • Πέμπτη - 14.02 21:50
        • Παρασκευή - 15.02 21:50
        • Σάββατο - 16.02 21:50
        • Κυριακή - 17.02 21:50
        • Δευτέρα - 18.02 21:50
        • Τρίτη - 19.02 21:50
        • Τετάρτη - 20.02 21:50
    • ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 20:10
        • Παρασκευή - 15.02 20:10
        • Κυριακή - 17.02 20:10
        • Δευτέρα - 18.02 20:10
        • Τρίτη - 19.02 20:10
        • Τετάρτη - 20.02 20:10
    • ΦΑΡΓΚΑΝΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 18:45
        • Παρασκευή - 15.02 18:45
        • Σάββατο - 16.02 18:45
        • Κυριακή - 17.02 18:45
        • Δευτέρα - 18.02 18:45
        • Τρίτη - 19.02 18:45
        • Τετάρτη - 20.02 18:45
  • Κηφισιά

    • ΚΗΦΙΣΙΑ CINEMAX 1-2

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 19:45 / 22:30
        • Παρασκευή - 15.02 19:45 / 22:30
        • Σάββατο - 16.02 19:45 / 22:30
        • Κυριακή - 17.02 19:45 / 22:30
        • Δευτέρα - 18.02 19:45 / 22:30
        • Τρίτη - 19.02 19:45 / 22:30
        • Τετάρτη - 20.02 19:45 / 22:30
  • Μαρκόπουλο

    • ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤ. ΚΙΝ.

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 18:30 / 21:00
        • Παρασκευή - 15.02 18:30 / 21:00
        • Σάββατο - 16.02 18:30 / 21:00
        • Κυριακή - 17.02 18:30 / 21:00
        • Δευτέρα - 18.02 18:30 / 21:00
        • Τρίτη - 19.02 18:30 / 21:00
        • Τετάρτη - 20.02 18:30 / 21:00
  • Μαρούσι

    • NOVACINEMA ODEON ΜΑΡΟΥΣΙ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 21:30
        • Παρασκευή - 15.02 21:30
        • Σάββατο - 16.02 21:30
        • Κυριακή - 17.02 21:30
        • Δευτέρα - 18.02 21:30
        • Τρίτη - 19.02 21:30
        • Τετάρτη - 20.02 21:30
    • VILLAGE 15 CINEMAS @ THE MALL

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.02 19:50
        • Παρασκευή - 15.02 19:50
        • Σάββατο - 16.02 19:50
        • Κυριακή - 17.02 19:50
        • Δευτέρα - 18.02 19:50
        • Τρίτη - 19.02 19:50
        • Τετάρτη - 20.02 19:50
  • Νέα Σμύρνη

    • ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 19:00 / 21:30
        • Παρασκευή - 15.02 19:00 / 21:30
        • Σάββατο - 16.02 19:00 / 21:30
        • Κυριακή - 17.02 19:00 / 21:30
        • Δευτέρα - 18.02 19:00 / 21:30
        • Τρίτη - 19.02 19:00 / 21:30
        • Τετάρτη - 20.02 19:00 / 21:30
  • Νέο Ηράκλειο

    • ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 20:00
        • Παρασκευή - 15.02 20:00
        • Σάββατο - 16.02 20:00
        • Κυριακή - 17.02 20:00
        • Δευτέρα - 18.02 20:00
        • Τρίτη - 19.02 20:00
        • Τετάρτη - 20.02 20:00
  • Νέος Κόσμος

    • ODEON STARCITY

      • Aίθουσα 8
        • Πέμπτη - 14.02 19:40
        • Παρασκευή - 15.02 19:40
        • Σάββατο - 16.02 19:40
        • Κυριακή - 17.02 19:40
        • Δευτέρα - 18.02 19:40
        • Τρίτη - 19.02 19:40
        • Τετάρτη - 20.02 19:40
  • Παγκράτι

    • VILLAGE 5 CINEMAS ΠΑΓΚΡΑΤΙ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 19:10 / 21:50
        • Παρασκευή - 15.02 19:10 / 21:50
        • Σάββατο - 16.02 19:10 / 21:50
        • Κυριακή - 17.02 19:10 / 21:50
        • Δευτέρα - 18.02 19:10 / 21:50
        • Τρίτη - 19.02 19:10 / 21:50
        • Τετάρτη - 20.02 19:10 / 21:50
  • Παλαιό Φάληρο

    • VILLAGE 9 CINEMAS ΦΑΛΗΡΟ

      • Aίθουσα 2
        • Πέμπτη - 14.02 20:00
        • Παρασκευή - 15.02 20:00
        • Σάββατο - 16.02 20:00
        • Κυριακή - 17.02 20:00
        • Δευτέρα - 18.02 20:00
        • Τρίτη - 19.02 20:00
        • Τετάρτη - 20.02 20:00
  • Πειραιάς

    • ΖΕΑ

      • Aίθουσα 1
        • Δευτέρα - 18.02 20:00
        • Τρίτη - 19.02 20:00
        • Τετάρτη - 20.02 20:00
  • Περιστέρι

    • WEST CITY

      • Aίθουσα 3
        • Πέμπτη - 14.02 18:30 / 21:00
        • Παρασκευή - 15.02 18:30 / 21:00
        • Σάββατο - 16.02 18:30 / 21:00
        • Κυριακή - 17.02 18:30 / 21:00
        • Δευτέρα - 18.02 18:30 / 21:00
        • Τρίτη - 19.02 18:30 / 21:00
        • Τετάρτη - 20.02 18:30 / 21:00
  • Χαλάνδρι

    • AΘΗΝΑ - PISCINES IDEALES

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 21:30
        • Παρασκευή - 15.02 21:30
        • Σάββατο - 16.02 21:30
        • Κυριακή - 17.02 21:30
        • Δευτέρα - 18.02 21:30
        • Τρίτη - 19.02 21:30
        • Τετάρτη - 20.02 21:30
    • ΑΙΓΛΗ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 19:40 / 22:15
        • Παρασκευή - 15.02 19:40 / 22:15
        • Σάββατο - 16.02 19:40 / 22:15
        • Κυριακή - 17.02 19:40 / 22:15
        • Δευτέρα - 18.02 19:40 / 22:15
        • Τρίτη - 19.02 19:40 / 22:15
        • Τετάρτη - 20.02 19:40 / 22:15
  • Χολαργός

    • ΣΙΝΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

      • Aίθουσα 1
        • Πέμπτη - 14.02 19:10
        • Παρασκευή - 15.02 19:10
        • Σάββατο - 16.02 19:10
        • Κυριακή - 17.02 19:10
        • Δευτέρα - 18.02 19:10
        • Τρίτη - 19.02 19:10
        • Τετάρτη - 20.02 19:10